Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kemp Galeb

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Kemp
Počasí
26 °C - Bouřka

Ubytování

Kemp Galeb nabízí příjemné ubytování v mobile homech pro 4-6 osob a pro 6-8 osob. Mobilhomy jsou vkusně a moderně vybaveny. Mobilhomy typu Sunshine a Relax Premium mají k dispozici jacuzzi vanu. Bližší popis každého typu mobile homu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
MH 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, mobilhomy Relax (24m2) - 4 dospělých osob + 2 děti do 12 let, 2 ložnice, koupelna, kuchyňský kout (sporák, lednice, nádobí) s obývacím pokojem a s rokládacím gaučem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa s venkovním nábytkem, parkování.
MH 6-8.
Obsazenost 6-8 osob, mobilhomy Relax (40 m2) - 6 dospělých osob + 2 děti do 12 let, 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, lednice, sklokeramická varná deska, nádobí) s obývacím pokojem a s rokládacím gaučem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa s venkovním nábytkem, parkování. Nachází se za MH SUN, asi 20-50 m od pláže.
MH REL 6-8.
Obsazenost 6-8 osob, mobilhomy Relax Premium (40 m2) - 6 dospělých osob + 2 děti do 12 let, 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, sklokeramická varná deska, nádobí) s obývacím pokojem a s rokládacím gaučem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa s venkovním nábytkem a vířivkou, parkování. Nachází se za MH SUN, asi 20 m od pláže.
MH SUN 6-8.
Obsazenost 6-8 osob, mobilhomy Sunshine Premium (40 m2) - 6 dospělých osob + 2 děti do 12 let, 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyňský kout (myčka, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, sklokeramická varná deska, kávovar, nádobí) s obývacím pokojem a s rokládacím gaučem, klimatizace, TV/SAT, parkování, zastřešená terasa s venkovním nábytkem a vířivkou, parkování. Nachází se přímo na pláži s krásným výhledem na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Kemp Galeb se nachází na začátku malebného letoviska Omiš, v blízkosti impozantního kaňonu řeky Cetiny. Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi, zejména díky své nádherné písčité pláže. Díky tomu je právem považován za ideální místo pro rodinné kempování.
Od moře: 10-70.
Od centra: 200.

Sport a zábava

Animační programy pro děti a dospělé, dětské hřiště, půjčovny vodních skútrů, šlapadel alyží yet, škola windsurfingu, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, potápění. V městečku taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Popis

Recepce, restaurace, Wi-Fi za poplatek, obchod se suvenýry, směnárna, parkování.
Písčitá: dlouhá písečná pláž se táhne podél celého kempu, vyjímečně mělké moře je vhodné pro rodiny s malými dětmi. Možnost zapůjčení slunečníků a lehátek (za poplatek). Sprchy na pláži.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat