Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Gašič

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Déšť
16 °C - Déšť

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (na vyžádání za příplatek) a WI-FI připojení.
Oblázková: asi 80 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Poloha

Villa Gašič je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 4 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 300 m) a restaurace (asi 100 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.
Od moře: 80.
Od centra: 800.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 4 až 5-lůžkové apartmány typu BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán 32 m2, jedna 2-lůžková ložnice, obývací místnost se 3. a a. lůžkem (gauč) kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon s výhledem na moře.
BILO 5.
Obsazenost 5 osob, apartmán 40 m2, jedna 3-lůžkové ložnice, obývací místnost s 4. a 5. lůžkem (gauč) kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon s výhledem na moře.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 13.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat