Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kemp More - Karavan Lux Klima

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Strava Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Kemp
Doprava Autobusová
Počasí
31 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ubytování

4 lůžkový karavan LUX KLIMA s klimatizací, který je vybaven novým zařízením: vařič, základní nádobí, lednice, elektřina, stolek se židlemi a zánovní venkovní předstan. Klimatizace je za příplatek 500 Kč/týden. Možnost ubytování 5. osoby bez nároku na lůžko a vybavení karavanu.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko kempu.

Poloha

DUĆE je malá osada ležící cca 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav. K dopravě můžete využít pravidelnou autobusovou linku, která jezdí v častých intervalech. Zastávka je hned u kempu.
Kemp More se nachází na velmi atraktivním místě, hned u moře a písečné pláže v Duće, 2 km od Omiše. Převážná část kempu je ve stínu. Kemp je vhodný zejména pro rodiny s malými dětmi, má vlastní sociální zařízení se sprchami, toalety a místo pro mytí nádobí. K dispozici je také několik velkých společných ledniček a mrazáků pro uchování potravin. Vzdálenost od supermarketu a restaurace je cca 100 metrů.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat