Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Luka - Karavany Lux

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Kemp Luka - Karavany Lux (hlavní fotografie)

34% sleva až

Ubytování Kemp
Cena za osobu od 879 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

3 - 4 lůžkové karavany, které jsou vybaveny hezkým zařízením, mají vařič, základní nádobí, lednici, elektřinu, stolek se židlemi a venkovní předstan.Možnost ubytování 5. osoby bez nároku na lůžko a vybavení karavanu.Karavany jsou typu LUX a LUX Klima. Klimatizace je možná za příplatek 500 Kč/týden (pouze 2 karavany). Požadavek na klimatizaci je nutné nahlásit při sepsání smlouvy. Pokud požadavek nebude uveden na cestovní smlouvě, nelze jej garantovat. V karavanech je vždy polštář a deka. Povlečení je nutné vzít vlastní.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko kempu.

Poloha

DUĆE je malá osada ležící cca 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k příjemnému posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav.
Kemp Luka leží přímo u nádherné písčité pláže, pod rušnější komunikací, kterou lze v případě potřeby projít podchodem. Karavany jsou umístěny vchodem k moři, přímo u pláže. Kemp je ohraničen malým plotem s brankami, kterým přicházíte přímo na pláž od Vašeho karavanu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat