Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villa Mihaljevič

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 4 301 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2 až 4-lůžkové apartmány typu MONO a BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán 26 m2 ve II. a III. patře, místnost se 2 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.
MONO 3.
Obsazenost 3 osoby, apartmán 33 m2 ve II. a III. patře, místnost se 3 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.
MONO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán 39 m2 ve II. a III. patře, místnost se 2 lůžky a palandou (vhodná pro děti do 12 let) a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na hory, TV SAT. Klimatizace za poplatek.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán 39 m2 ve III. patře, 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře, TV SAT. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Mihaljevič se nachází v letovisku Duće a leží pouze 80m od krásné písečné pláže. Villa je ideální pro strávení rodinné dovolené. Letovistko Duće je vzdáleno od Omiše asi 2,5 km. Nachází se zde spousta kaváren, restaurací a obchůdků.
Od moře: 80.
Od centra: 2500.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení, parkování a možnost využití grillu.
Písečná: asi 80 m od vily. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat