Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Milkovič

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 542 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení.
Písečná: asi 300 m od vily. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Ubytování

Villa Milkovič nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2 až 4-lůžkové apartmány typu MONO a BILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán 18 m2 v I. i ve II. patře, místnost se 2 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.
MONO 3.
Obsazenost 3 osoby, apartmán 20 m2 v I. i ve II. patře, místnost se 3 lůžky a s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán 38 m2 v I. i ve II. patře, 1 dvoulůžková ložnice, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon, TV SAT. Možnost přikoupení klimatizace.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Villa Milkovič se nachází přímo ve známém letovisku Omiš, ve vzdálenosti asi 300 m od krásné píšečné pláže, která je lemována křišťálově čistým, průzračným mořem. V blízkosti vily se nacházejí obchody a restaurace (asi 100-200 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.
Od moře: 300.
Od centra: 300.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat