Vyhledat zájezd

Apartmány Munivrana

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Apartmány Munivrana (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 408 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázková pláž s pozvolným vstupem se nachází od apartmánů cca 110 m. V nedalekém Omiši můžete navštívit píšečnou pláž s jemným pískem, která se táhne asi 1 km od ústí Cetiny.

Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii. Možnost dokoupení polopenze na místě cca 12,50€ os./den (platí se na místě) v nedaleké restauraci vzdálené cca 250 m od ubytování.
Snídaně se podáva formou bufetu, večeře jsou servírované - polévka, hlavní jídlo, salát a desert.

Ubytování

V apartmánech je k dispozici WiFi, klimatizace (za poplatek 3€/den) a před domem se nachází parkoviště (omezená kapacita).

Studio 2  – pokoj s manželskou postelí, součastí studia je minikuchyňka, vlastní sociální zařízení, balkon a WiFi.

Apartmán 2+2  – pokoj s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkladací pohovkou, kuchyně, vlastní sociální zařízení, terasa a WiFi.
Apartmán 4  – 2 pokoje s manželskou postelí, kuchyně, vlastní sociální zařízení, balkon a WiFi.

Poloha

Apartmány se nachází v poklidné části  Omiše – Nemira, do centra města vede pobřežní promenáda nebo lze využít pravidelnou autobusovou dopravu. Ubytování je vzdálené cca 110 m od pláže a cca 250 m od nejbližší restaurace.

Sport a zábava

Pokud jste milovníci sportu, určitě nebudete litovat, když navštívíte Omiš. Město totiž nabízí všechny aktivní sporty a je centrem pro aktivní dovolenou v celé Dalmácii. Za zmínku stojí rafting, kanyoning, paragliding, potápění, horolezectví, surfování nebo jízda na kole.

Co se týče zábavy skvělou volbou je opět Omiš, který je centem zábavy celé oblasti. Omiš nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.
Tipy na výlety
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira. Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarskou, Trogir zapsaný v světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery Červeným a Modrým jezerem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat