Vyhledat zájezd

Apartmány Opačak

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Apartmány Opačak (hlavní fotografie)

7% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
Cena za osobu od 6 408 Kč

Dostupných: 29 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Největší sportovní vyžití nabízí Omiš, který je centrem aktivní dovolené v celé Dalmácii. Vyzkoušet můžete rafting, kanyoning, paragliding, potápění, horolezectví, surfování nebo jízdu na kole.

Za zábavou se opět vyplatí přemístit se do Omiše. Omiš nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.
Tipy na výlety
Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira.Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarska, Trogir zapsaný v světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery Červeným a Modrým jezerem.

Poloha

Apartmány Opačak se nachází v obci Nemira, přibližně 200 m od moře. Centrum městečka Omiš se nachází 3 km daleko. Nejbližší restaurace je vzdálena 100 m.

Popis

Dům je vybaven posezením, grilem a parkovištěm (omezená kapacita).

Nejbližší oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody se nachází pouhých 200 m od ubytování. Pláže jsou lemovány borovicemi, takže pokud se budete chtít schovat před slunečním svitem, můžete se schovat do jejich stínu. Jedinou nevýhodou většiny místních pláží je, že jsou přístupné po schodech, což není pohodlné pro kočárky. Ovšem na pláži vás čeká krásný klid a křišťálově čisté moře.

Ubytování

Studio 2 – pro 2 osoby, vybaveno vlastním sociálním zařízením, denní místností s manželskou postelí a kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.
Studio 2+1 – pro 2 až 3 osoby, vybaveno vlastním sociálním zařízením, denní místností s manželkou postelí, přistýlkou a kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.
Apartmán 4 – pro 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, 2 ložnicemi, kuchyňským koutem, WiFi a balkonem.

Stravování

Stravování probíhá ve vlastní režii. Možnost dokoupení polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat