Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Radoš - Studia

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Možnost deště
4 °C - Možnost deště

Ubytování

Moderní tříposchoďový dům s výhledem na moře a ostrov Brač se nachází pouhých 20 metrů od písečné pláže, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Svým vybavením a výbornou polohou nedaleko centra města Omiš, je vhodným místem pro všechny věkové kategorie. ve 2 – 3 lůžkových, velmi hezky zařízených studiích v prvním a druhém patře. Studio 1/2 - manželská postel v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace za příplatek, boční balkon.Studio 1/2 s balkonem směrem na moře - manželská postel v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace za příplatek, balkon směrem na moře (za příplatek). Studio 1/2 BEZ BALKONU - manželská postel v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace za příplatek. Pro klienty ubytované ve studiu bez balkonu je zajištěno posezení na terase před domem.Studio 1/3 - manželská postel + jednolůžko v místnosti s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC, WiFi, TV/SAT, klimatizace za příplatek, balkon směr hory.

Poloha

DUĆE je malá osada ležící 2,7 km od letoviska Omiš. Překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře činí Duće dokonalou turistickou destinací nejen pro rodiny s malými dětmi. Nachází se zde několik restaurací, které lákají k příjemnému posezení. Za návštěvu stojí město Omiš v ústí řeky Cetiny, kde naleznete různé možnosti zábavy, historické centrum, mnoho restaurací, obchůdků, velké trhy a přístav.
20 metrů od písečné pláže, od které ho odděluje pouze místní komunikace. Svým vybavením a výbornou polohou nedaleko centra města Omiš, je vhodným místem pro všechny věkové kategorie. Ubytování ve 2 – 3 lůžkových, velmi hezky zařízených studiích v prvním a druhém patře.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat