Vyhledat zájezd

Apartmány Sagitta

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 242 Kč

Dostupných: 69 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

V přízemí nebo v 1. patře, v okolních dvoupodlažních pavilonech. Mají obývací pokoj se 2 lůžky ( rozkládací gauč), kuchyňský a jídelní kout, samostatnou ložnici se 2 lůžky, vlastní příslušenství, balkon, TV a klimatizaci.

Poloha

Areál je tvořen hlavní budovou, přilehlými budovami s apartmány a bungalovy. Je vzdálen 8 km od Omiše a leží na zalesněném svahu přímo na pobřeží moře.
Upozorňujeme  na komplikovaný pohyb po areálu pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Popis

Aperitiv bar, restaurace a terasy k posezení. Mini obchod - občerstvení, kosmetika, suvenýry, pohlednice a noviny. Bazén se sladkou vodou. Bezplatné parkoviště v areálu. Sejfy v recepci. Pěkná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody volně navazuje na areál a až k okraji pláže zasahuje borovicový lesík. Lehátka na pláži za poplatek - u hotelového bazénu zdarma.

Sport a zábava

Půjčovna kol/skútrů, míčové hry, stolní tenis, dětské hřiště, vodní sporty (za poplatek), animace. Vhodné pro windsurfing.

Stravování

All inclusive: plná penze bufetovým způsobem, odpolední káva, čaj a pečivo, nealkoholické i alkoholické nápoje domácí výroby (v určených časech). All inclusive nezahrnuje konzumaci v baru u bazénu.

Ostatní

- klidné prostředí - krásné koupání a romantická pláž.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat