Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány a studia Stipe

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Apartmány a studia Stipe (hlavní fotografie)

5% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 899 Kč

Dostupných: 73 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

DUGI RAT je malá vesnička v těsné blízkosti Orije ležící cca 3 km od letoviska Omiš. Nachází se zde restaurace, kavárna a pizzerie. V centru je k dispozici bankomat, směnárna a obchod s potravinami a suvenýry. Dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodnStudio 1/2+1 - manželská postel a lůžko v ložnici nebo obytné místnosti, kuchyň, koupelna, WC, balkon nebo terasa.

Apartmán 1/4+2 - dvě oddělené dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC, bidet, pračka, velký balkon.

U domu je také velká terasa s posezením a možností grilování. 
K dispozici je ložní prádlo, ručníky je nutné si vzít vlastní.é i pro nejmenší děti. :hezky vybavené apartmány a studia vzdálené cca 250 metrů od moře.Studio 1/2+1 - manželská postel a lůžko v ložnici nebo obytné místnosti, kuchyň, koupelna, WC, balkon nebo terasa. Apartmán 1/4+2 - dvě oddělené dvoulůžkové ložnice s manželskou postelí a velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC, bidet, pračka, velký balkon.U domu je také velká terasa s posezením a možností grilování. K dispozici je ložní prádlo, ručníky je nutné si vzít vlastní.Stravování:vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko ubytování.POLOHA UBYTOVÁNÍ V LETOVISKU ZDE

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení stravování v restauraci nedaleko ubytování.

Popis

Hezky vybavené apartmány a studia vzdálené cca 250 metrů od moře.

Poloha

DUGI RAT je malá vesnička v těsné blízkosti Orije ležící cca 3 km od letoviska Omiš. Nachází se zde restaurace, kavárna a pizzerie. V centru je k dispozici bankomat, směnárna a obchod s potravinami a suvenýry. Dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné i pro nejmenší děti.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat