Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Vuković Davor

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 622 Kč

Dostupných: 32 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Vuković Davor je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 1 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 100 m) a restaurace (asi 30 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.
Od moře: 10.
Od centra: 400.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, možnost klimatizace (na vyžádání/za příplatek), parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon, WI-FI připojení.
Písečná: asi 10 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

Vodní sporty, plážový volejbal, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Ubytování

Villa se skládá ze dvou vil nabízející příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2-4lůžkové apartmány typu BILO nebo 4 a 6-lůžkové apartmány typu TRILO a QUADRI. Vily se nacházejí v 1. a ve 2. linii od moře, pod hlavní silnicí, přímo u písečné pláže. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 2-3.
Obsazenost 2-3 osoby, apartmán 29 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 1. poschodí, jedna 2-lůžková ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, apartmán 45 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 1. poschodí, 2-lůžková ložnice, kuchyňský kout se 2 lůžky, soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
TRILO 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, apartmán 62 m2 ve 2. linii od moře, nachází se v přízemí, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem, 2x soc. zařízení, TV/SAT, terasa s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.
QUADRI 6.
Obsazenost 5-6 osob, apartmán 70 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 2. poschodí, tři 2-lůžkové ložnice (2 ložnice + obývací pokoj je možné zavřít a využít jako 3. ložnici), kuchyňský kout, 2 x soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

Stravování

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 13.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat