Vyhledat zájezd

SENTIDO Kaktus

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Ostrov Brač

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Sentido Kaktus
Počasí
17 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 237 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Lehce se svažující oblázková pláž cca 70 m.

Popis

Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Osušky za poplatek (cca 15 €/týden) 102 pokojů ve více budovách, které jsou částí hotelu Waterman Supetrus Resort, avšak jako samostatný hotel. Recepce, internetový koutek za poplatek , restaurace, bary, obchod. Divadelní sál a amfiteátr pod otevřeným nebem (v létě). Zahradní pavilóny s lehátky (za poplatek ). Venkovní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Může být využíváno i vybavení hotelu Waterman Supetrus Resort. WiFi zdarma. miniklub (4-12 let), samostatný dětský bazén a dětské hřiště, večeře pro děti, dětská diskotéka a bohatý program. 1x týdně opatrování dětí hotelovými animátory (8.00-20.00 h., nutná rezervace). Dětská postýlka: cca 5 €/noc. Platba na místě. Rezervace v CK.

Ubytování

Pokoje (A1A/A1D): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou a (A2A/A2D): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, se sat. TV, telefonem, trezorem k pro najmutí, malou chladničkou, fénem, vanou/sprchou, WC, klimatizací a balkonem/terasou. A1D/A2D: s výhledem na moře. Junior suite (A2B): pro stornější, se sedacím koutem, pro 2 osoby, ale s možností 2 přistýlek. Rodinné pokoje (A2C/A3C): s možností 1 přistýlky, obývací ložnice, 1 ložnice, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje A2A. SENTIDO Plus p. (A2V): jako A2B, navíc set na přípravu kávy/čaje, župany k zapůjčení, pantofle, láhev vody. Při příjezdu ovocný koš se sušeným ovocem. Místo s rezervovanými lehátky a osuškami na celý pobyt (na kauci). Úklid pokoje v domluvenou hodinu (na přání). Joker p. (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00-23.00 h. v hotelových barech (víno, pivo, voda, džusy, limonáda). Káva a zákusky 16.00-17.00 h. Pozdní snídaně.

Ostatní

Parkování: cca 4 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1€/os./den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Sport a zábava

Posilovna, minigolf, stolní tenis, volejbal, vodní gymnastika. Za poplatek: 6 tenisových antukových kurtů. Potápění a vodní sporty (místní provozovatel). vířivka (uzavřena 15. 6.–15. 9.), parní lázeň, sauna. Za poplatek: krytý bazén (uzavřen 15. 6.–15. 9. ), masáže, kosmetické procedury atp.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat