Vyhledat zájezd

Solaris Hotel Jure

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Šibenik

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 178 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Resort přímo u překrásné pláže. Vhodný zejména pro lidi toužící po zábavě, pro které má připravený animační program. klidná, přímo u moře na poloostrově, cca 6 km od města Šibenik.

Popis

resort se rozkládá podél 4 km dlouhého pobřeží s četnými oblázkovými plážemi. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. resort ve velké zahradě s 5 sesterskými hotely. 384 pokojů. V hotelech: obchod se suvenýry, restaurace s terasou, lobby bar, kavárna a bar s terasou s příjemným posezením. Bazény s lehátky a slunečníky zdarma. Dalmátská vesnička. Pirátská loď. WiFi zdarma. miniclub s mini diskotékou, malování na obličej a na tělo. Dětský klub (3-11,99 let): 6x týdně s kreativními hrami, filmy, zpíváním a tancováním. Za poplatek: akvapark, trampolíny, Solaris Express vláček, Solaris minigolf.

Sport a zábava

plážový volejbal. Za poplatek: vstup do spa a sauny ve wellness spa na osobu od 14 let cca € 15,-/den. Vstup pro děti (3-13,99 let) na den do bazénu ve wellness centru cca 7€., Wellness Fun-Pass: 1 denní vstupenka do aquaparku, 1 x Pirate adventure Minigolf, 1 jízda vláčkem Solaris Express (cca 18,95 €/ dospělý a děti 3-5,99 let cca 13 € v mimosezoně). za poplatek: krytý bazén ve wellness centru, sauna, masáže a kosmetické procedury.

Ubytování

pokoje (A2D/A2E): dvoulůžkové pokoje (A2E s možností 2 přistýlek), se sprchou, WC, fénem, klimatizací, sat. TV, telefonem, minibarem (na vyžádání, za poplatek), některé s trezorem a balkonem. A2D: superior, cca 20m2. A2E: Superior large cca 26 m2, pro 2 dospělé a 2 děti do 11 let na přistýlkách. Pokoje (A1A): dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou (stejné vybavení jako A2D). Rodinné pokoje (A4B): 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe, bez propojovacích dveří a bez možnosti přistýlek, pro 2 dospělé a 2 děti do 11let. Rodinné pokoje (A4C/A4G): dva dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, pro 2 dospělé a 2 děti do 11let. A4G: s balkonem.

Stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Ostatní

parkování: parkoviště 4 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/2 noci. 12.6.-10.9.denně/4 noci. Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat