Vyhledat zájezd

Apartmány Supetar

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Brač - Supetar

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Privátní No Name Apartmány Supetar
Počasí
11 °C - Oblačno

Ubytování

Apartmány Supetar nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2-lůžkové apartmány typu mono, 2 až 4-lůžkové apartmány typu bilo, 4 až 5-lůžkové apartmány typu trilo, 6 až 7-lůžkové apartmány typu quadri a 8 až 9-lůžkové apartmány typu penta. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Mono 2: obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, s balkonem nebo bez balkonu.

Bilo 2: obsazenost 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Bilo 2+1: obsazenost 3 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Bilo 4: obsazenost 4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Trilo 4: obsazenost 4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Trilo 4+1: obsazenost 5 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Quadri 6: obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Quadri 6+1: obsazenost 7 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Penta 8: obsazenost 8 osob, 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Penta 8+1: obsazenost 9 osob, 4 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 1 lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa.

Poloha

Supetar je přístav, správní středisko a největší město na otrově Brač. Oblíbené letovisko se širokou škálou služeb, s pevninou spojené trajektem do Splitu. S dalšími obcemi na ostrově je propojen kvalitní vnitrozemní komunikací. Satelitní hotelové městečko má pěknou moderní architekturu a dostatek vegetace.
Pěkné apartmány jsou rozmístěny po tomto letovisku ve vzdálenosti 300 až 800 m od moře, nejbližší obchod je vzdálený 600 až 800 m od apartmánů.

Stravování

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

Check-in: 15.00-22.30 hod. / check-out: 09.00-10.00 hod.

V případě autobusové dopravy je v ceně jízdenky pouze cesta z ČR do Splitu k přístavu. Odtud už pokračuje klient sám, po vlastní ose. Koupí si lístek na trajekt do letoviska Supetar a odtud si najme taxi.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. V blízkosti restaurace, kavárny, obchod.

Oblázková pláž: asi 300-800 metrů od apartmánů. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

V letovisku je rušný sportovní život, je zde několik klubů pro provozování vodních sportů: potápěčské středisko Kaktus – potápění, sportovně rybářský klub Arbun – rybaření, jachting a windsurfing, tenisové středisko Supetar – ženský tenisový turnaj Eta v srpnu, plážový volejbal, minigolf, bowling, hřiště na fotbal, volejbal a košíkovou, cyklistika, regata sportovních jachet v květnu, mezinárodní novinářská regata plachetnic Dalmatia Cup v červnu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat