Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Kairos

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 5 290 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje se nacházení v 1. a 2. patře, pokoje s možností přistýlky ve 3. patře. V penzionu jsou k dispozici manželské postele, ale zároveň i oddělená lůžka. Všechny pokoje mají vlastní soc. příslušenství, lednici (pouze u pokojů na 3. patře, jinak je společná na patře), TV/SAT, klimatizaci a balkon s výhledem na moře.

Stravování

V ceně je polopenze STANDARD podávaná přímo v penzionu, snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 3 menu, nápoje jsou za příplatek.

Popis

Vstupní hala s recepcí, restaurace, minimarket (nápoje, zmrzlina a základní drogerie), terasa s výhledem na moře, možnost zajištění plochy na cvičení pro skupiny aerobic, Wi-Fi (zdarma ve společných prostorách), parkování přímo u penzionu nebo je zajištěno nedaleko .
Pláž: 100 m, oblázková s pozvolným vstupem do moře. V blízkosti je velká pláž hotelu Medena s širokou nabídkou sportovního vyžití.

Poloha

Příjemný rodinný penzion je situován v části zvané Seget Donji, asi 3 km od historického centra Trogiru. Svým klientům nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích. Penzion se nachází ve svahu, pouhých 100 m od oblázkové pláže.

Ostatní

Nástup na ubytování: Sobota od 14 h.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat