Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Neve [chybi obr]

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Jasno

Poloha

Marina je malebné letovisko s přístavem nacházející se na půl cesty mezi Splitem a Šibenikem, 12 km západně od Trogiru. Hlavní turistické zajímavosti tohoto letoviska jsou pěkné písčité i oblázkové pláže ve stínu olivovníků a borovic, romantická atmosféra starých sklepů, kde se nechávají dozrát lahodná dalmatská vína, a bohatá nabídka čerstvých ryb. Nedávno postavené rodinné apartmány Neve jsou situované v klidném prostředí, asi 200 m od centra letoviska, 130 m od moře a 350 m od nejkrásnější pláže v letovisku.
Od moře: Asi 130.
Od centra: Asi 200.

Popis

Apartmány Neve mají 4 komfortní apartmány vybaveny novým nábytkem a příslušenstvím, s TV/SAT a klimatizací (za příplatek), Wi-Fi a s balkonem nebo terasou. Možnost využití grilu, venkovního posezení a parkovacího místa u vily. V letovisku Marina najdete malý přístav pro lodě a jachty, supermarkety, směnárnu, restaurace a taverny, bary a kavárny, poštu, lékařskou ordinaci.
Oblázkovo-písečná: vzdálená asi 350 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Stravování

Vlastní, k dispozici je nabídka středomořských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 14.00 - 22:00 hod. / check-out: 07:00 - 10.00 hod.

Sport a zábava

Jachting (možnost pronájmu lodí), potápění, rybaření, plážové a vodní sporty, restaurace, bary, kavárny. Možnost výletů loďkami do blízkých zátok, v okolních letoviscích Trogir a Split naleznete velké množství společenského a kulturního vyžití. Budete-li mít chuť si zatancovat, můžete navštívit diskotéku Aurora, vzdálenou asi 15 km směrem k letovisku Šibenik. Na den svatého Jakoba (patron města), 25. července, se v letovisku koná festival se zábavním programem a bohatou (většinou bezplatnou) nabídkou vín a ryb.

Ubytování

Apartmány nabízí velmi příjemné ubytování apartmánového typu. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených, klimatizovaných 2 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO. Bližší popis naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 2-3.
Obsazenost 2-3 osoby, apartmán o rozloze 25 m2, 3-lůžková ložnice (dvoulůžko + jednolůžko), menší obývací místnost s kuch. koutem (sporák, mikrovlnná trouba, lednice), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, terasa (15 m2). Apartmán je situovaný ve 2. patře domu.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, apartmán o rozloze 35 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s možností 2 lůžek (rozkládací gauč) a s kuch. koutem (sporák, mikrovlnná trouba, velká lednice), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon (4 m2). Apartmán je situovaný v 1. patře domu.
TRILO 4-6.
Obsazenost 4 až 6 osob, apartmán o rozloze 65 m2, dvě 2-lůžkové ložnice (jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 samostatnými lůžky), velká obývací místnost s kuch. koutem (el. sporák s troubou, velká lednice), soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace, balkon (12 m2). Apartmán je situovaný v přízemí domu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat