Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Trogirská Riviera

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Trogir

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Déšť
14 °C - Déšť

Poloha

Hezké apartmánové domy jsou rozmístěné po celé oblasti Trogirské riviery, kterou tvoří město Trogir, Marina, Seget Donji, Seget Vranjica, Vinišće a ostrov Čiovo. Apartmány jsou vkusně a útulně zařízeny za účelem komfortu a pohodlí hostů. Tato oblast je bohatá na středomořskou vegetaci, především olivovníky a vinohrady. Pobřeží je velmi členité, lemované četnými zátokami, které nabízejí oblázkové, ale také písečné a kamenité pláže. Na riviéře jsou rozesety malebné vesnice i poměrně nová turistická střediska poskytující ideální podmínky pro klidnou a příjemnou dovolenou. Pro kulturně-společenské vyžití doporučujeme navštívit okolní turistická centra jako je Trogir a Split.
Od moře: Asi 100-500.
Od centra: 1000.

Ubytování

Apartmány Trogirská riviera nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Jsou zde 2 lůžkové apartmány typu MONO, 2-4 lůžkové apartmány typu BILO, 3-6 lůžkové apartmány typu TRILO a 7-8-lůžkové apartmány typu QUADRI. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 1 místnost se 2 lůžky, s kuch. koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj, obývací místnost se 3. a 4. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.
TRILO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, 2 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost s 5. a 6. lůžkem a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.
QUADRI 8.
Obsazenost 7-8 osob, 3 dvoulůžkové pokoje, obývací místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Starobylé město a přístav Trogir, zapsaný v seznamu UNESCO s mnoha historickými památkami i večerním vyžitím. Ostrov Čiovo- nádherná písčitá Bilá Pláž Split - Největší město na chorvatském pobřeží, hlavní hospodářské, kulturní a dopravní středisko Dalmácie, mimořádně bohaté na kulturní památky. Jeho Diokleciánův palác byl zapsán v roce 1979 do listiny kulturního dědictví organizace UNESCO. Pantan - mokřadní rezervace a historickým mlýnem. Archeologické naleziště Biaći - areál ze starochorvatského období (9. - 11. stol.), odkryty pozůstatky kostela sv. Marty a dalších starochorvatských staveb, též antický hřbitov; zde bylo jedno z nejlépe vybavených občasných sídel chorvatských králů.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní. Vřele doporučujeme návštěvu místních restaurací nabízejících dalmatské gastronomické speciality a dobré víno.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon. Možnost přikoupení klimatizace, parkování.
Oblázková: asi 100-500 metrů od apartmánů. Pozvolný vstup do moře.

Sport a zábava

Trogiská riviera nabízí mnohé sportovní vyžití, především jachting, windsurfing a možnost potápění.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Střední Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat