Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Well

Chorvatsko, Vnitrozemí, Terme Tuhejl

Strava All inclusive light, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 650 Kč

Dostupných: 56 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Popis

Recepce, restaurace, pizerie, cukrárna, polyvalentní kongresové středisko pro 450 osob, wellnessové středisko, fitness centrum, sportovní hala, zábavní park se sportovními terény, jogging stezka a adrenalinový park.Pro děti: animační program, herna.

Poloha

Lázně Terme Tuhelj se nacházejí v městě Tuheljske Toplice, známém koupališti, které pochází již z římských dob. Lázně vyrostly na úpatí hory Cesargradska gora, která je vzdálena 46 kilometrů severozápadně od Záhřebu. Bohaté prameny minerální vody o teplotě 32,5 stupňů umožňují koupání po celý rok v několika otevřených i krytých bazénech. Tuheljske Toplice menší lázeňské městečko ležící v Krapinsko-Zagorském okrese cca 40 km severně od Záhřebu v kopcovitém kraji plném zeleně nedaleko od Terme OLIMIA. U pramene vzniká léčebné bláto, které spolu s termální vodou pomáhá léčbě revmatických chorob, úrazů kloubů a kostí. Tato voda obsahuje mj. sodík, draslík, vápník, hořčík, chlór, síru, uhlovodík a má významný vliv na udržení a zlepšení zdraví.   Tuheljska riviéra má venkovní bazény na ploše 15.000 čtverečních metrů. Jeden z bazénu je vybaven systémem umělých vln a je jedinou atrakcí tohoto typu v Chorvatsku. Druhý velký bazén je spojen s velkým tobogánem. Můžete zde relaxovat v teplé vodě využívajíc hydromasáž, vzduchovou masáž na speciálních podvodních lůžkách anebo jednoduše si hrát u vodopádů a gejzírů schovaných uvnitř bazénu. Okolo bazénu "proplouvá" dlouhá 250 metrů "řeka",kterou můžete proplouvat pomalu s jejím proudem na nafukovacích matracích. Pro děti jsou určeny dva bazény s množstvím hraček plovoucích po vodě a s vodním palácem se 4 tobogány a malými vodními děly.

Ubytování

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny moderním zařízením, které umožňuje hostům vychutnat si pobyt a nerušeně odpočívat. Klimatizace, trezor, LED TV, minibar, fén na vlasy, moderní nábytek a "inteligentní systém" řízení poskytují hostům se zvýšený pocit soukromí a bezpečnosti. V částech hotelu, které byly modernizovýny se nacházejí pokoje typu classic, a nově přistavených dílech jsou pokoje typu premium. Hotel nabízí i 6 hotelových apartmánů, které sestávají z jedné ložnice, obývacího pokoje, koupelny se sprchovým koutem a vanou a balkonem. Jsou určeny pro hosty, kteří si chtějí vychutnat eleganci nového hotelu, stejně jako rodiny s dětmi, kteří potřebují extra pohodlí. Všechna zařízení v rámci hotelu jsou spojena chodbami s recepcí a wellness zařízeními.

Stravování

Polopenze, za příplatek plná penze.
Obědy: servírované menu, popř. formou bufetu.
Snídaně: formou bufetu.
Večeře: formou bufetu.

Ostatní

Terme Tuhelj leží v pásmu termálních pramenů, které se táhnou z Maďarska. Jedná se zatím o turisticky nepříliš známou, avšak luxusní lokalitu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat