Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Well

Chorvatsko, Vnitrozemí, Terme Tuhelj

Strava All inclusive light, Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
17 °C - Déšť
17 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 650 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Lázně a wellness

Popis

Designový chorvatský hotel Well 4* přímo u aqua-parku. Tento hotel obdržel cenu za inovativní charakter architektury (cena Top Architectural Design 2012 v Chorvatsku).

V hotelu- recepce, restaurace, bar, wellness zóna (vodní svět Water Planet (kryté i venkovní bazény), venkovní termální bazén, sauna, salón krásy (zábaly, koupele apod.). Pozn. určité služby za poplatek). Parkování u hotelu zdarma (dle aktuální dostupnosti), garáž na vyžádání za poplatek (cca 5 euro/noc). Dom. mazlíček nepovolen. Hotelový komplex je tvořen celkem 6 hotelovými budovami. Pokoje klimatizované s příslušenstvím, TV-SAT, trezor, mini-bar, fén.

Stravování

Ubytování s polopenzí.

Sport a zábava

Moderní wellness centrum Termalija v Terme Olimia s rozsáhlým saunovým světem v rámci celého Slovinska. Doporučujeme zdejší nezapomenutelné wellness služby termálních lázní Terme Olimia tj. wellness centrum Termalija a wellness Orhidelia – bazény s termální a sladkou vodou, několik druhů saun (např. finská sauna, solná sauna), solária, parní lázeň, vířivky, gejzíry, fitness, relax zóny, centrum Spa Armonia (zábaly, masáže), salón krásy atd. Důkazem o vysoké kvalitě a profesionalitě zdejších služeb je beze sporu ocenění „nejlepší termální wellness ve Slovinsku“, které během sezóny 2007/´08 získalo centrum Termalija s největším saunovým světem ve Slovinsku. Termální park Aqualuna je perfektní pro rodiny s dětmi - v provozu dle počasí, cca květen - září. Zájemci o golfový zážitek v této oblasti mohou využít golfový klub Zagreb (Golf and Country Club Zagreb 9jamkové hřiště, cca 40 min. od Terme Tuhelj), nebo ve Slovinsku v části Olimia (Golf Olimia Olimje Amon Podčetrtek, cca 30 min. od Terme Tuhelj, 9jamkové golf. hřiště).

Poloha

Designový chorvatský hotel Well 4* (Tuheljske Toplice) přímo u aqua-parku. Chorvatské lázně Terme Tuhelj představují významné lázeňské centrum, které se nachází cca 25 km od slovinského komplexu Terme Olimia.

Ubytování

Pokoje typu Premium v nové části hotel. komplexu, dále k dispozici pokoje typu Classic po renovaci. Pro rodiny s dětmi jsou ideální propojené rodinné pokoje (kalkulace na vyžádání). Na vyžádání za příplatek hotelové apartmánové pokoje Junior Suite.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 11 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat