Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Edgewater Resort

Cookovy ostrovy, Rarotonga

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Edgewater Resort & Spa
Cena za osobu od 68 890 Kč

Dostupných: 50 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Luxusní dovolená Dovolená a golf

Poloha

Edgewater Resort ***+, ostrov Rarotonga: Plážový hotel západně od rarotongy cca 8 minut jízdy od městečka avarua, kde nalezneme obchody, kavárny atd.

Stravování

Edgewater Resort ***+, ostrov Rarotonga: Snídaně formou bufetu; obědy a večeře a la carte v restauraci.Pokoje.Koupelna s Wc, nastavitelná klimatizace, tV, telefon, minibar, kávovar, lednice, balkon nebo terasa.Max. 3 osoby na pokoji.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení dvě hodiny před odletem. Během letu je podáváno několik jídel a nápojů.

Den 2: PŘÍLET NA COOKOVY OSTROVY: Přílet do Rarotongy, hlavního města Cookových ostrovů. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání.

Den 3: POBYT NA COOKOVÝCH OSTROVECH: Snídaně. Volno na kou pání, opalování či sporty. Mož nost využití nabídky fa kul ta - tivních výletů - do poruču je me nav štívit místní vesnici Cultural Villa ge, za hrát si golf, ryba řit či absol vo vat pro cházku do hor spojenou s lezením po skalách.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Den 11: MOŽNOSTI KOMBINACE Pobyt na Cookových ostrovech lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Austrálie a na Nový Zéland.

Popis

Edgewater Resort ***+, ostrov Rarotonga: 2 restaurace, bar, bazén, tropické zahrady, fitness, lázně, internet, prádelna, trezor na recepci.S jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Edgewater Resort ***+, ostrov Rarotonga: Tenis, squash, golf (5 min. od hotelu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat