Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sea Change Villas

Cookovy ostrovy, Rarotonga

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní
Doprava Letecká
Počasí
24 °C - Oblačno
24 °C - Oblačno
Cena za osobu od 110 990 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Ubytování

Sea Change Villas ****, ostrov Rarotonga: Každý bungalov má malý venkovní bazén, vybavená kuchyňka,TV, DVD a CD přehrávač, klimatizace, telefon.Ubytování dětí do 13 let není možné.

Stravování

Sea Change Villas ****, ostrov Rarotonga: Snídani, oběd i večeři lze objednat přímo na pokoj. Resort nemá restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení dvě hodiny před odletem. Během letu je podáváno několik jídel a nápojů.

Den 2: PŘÍLET NA COOKOVY OSTROVY: Přílet do Rarotongy, hlavního města Cookových ostrovů. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání.

Den 3: POBYT NA COOKOVÝCH OSTROVECH: Snídaně. Volno na kou pání, opalování či sporty. Mož nost využití nabídky fa kul ta - tivních výletů - do poruču je me nav štívit místní vesnici Cultural Villa ge, za hrát si golf, ryba řit či absol vo vat pro cházku do hor spojenou s lezením po skalách.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: Přílet do Prahy.

Den 11: MOŽNOSTI KOMBINACE Pobyt na Cookových ostrovech lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Austrálie a na Nový Zéland.

Poloha

Sea Change Villas ****, ostrov Rarotonga: Resort s 8 vilami na jižním pobřeží ostrova rarotonga, na březích omračující laguny titikaveka lagoon, která je známá svými bílými písčitými plážemi. ubytování v typických vilách v tropické zahradě s výhledem do laguny.

Sport a zábava

Sea Change Villas ****, ostrov Rarotonga: Půjčení vybavení ke šnorchlování, kajaků, kol, fakultativní výlety (okružní výlet po ostrově, výlety lodí, atd.).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat