Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Hilton Curacao

Curaçao, Willemstad

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 11 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 37 390 Kč

Dostupných: 3 452 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Hilton Curacao je jeden z nejkvalitnějších hotelů na ostrově Curacao, nachází se u Piscadera Bay, hotel obklopuje tropická zahrada a 2 soukromé pláže. Hotel je vzdálený 4 minuty jízdy od hlavního města Willemstadu a cca 10 minut jízdy od mezinárodního letiště.

Popis

Recepce, směnárna, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, 2 bazény, obchůdky, konferenční místnost, lázně, masáže, vířivka, kasino, konferenční místnosti.Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, tenisové kurty, nemotorizované vodní sporty, windsurfing, kanoe, šnorchlování, na recepci je možno pronajmout auto a zakoupit výlety.

Ubytování

196 pokojů je vybaveno klimatizací, koupelnou s WC, fénem, kabelovou TV, telefonem, trezorem, varnou konvicí, ledničkou, mini barem, žehličkou většina pokojů má boční výhled na moře a internet, balkon. Na pokoji lze ubytovat na přistýlce max. 2 děti.

Stravování

Snídaně, za příplatek večeře.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Curacao, přílet na Curacao, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z ostrova Curacao, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat