Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lions Dive Beach Resort

Curaçao, Willemstad

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Lions´ Dive Beach Resort Curacao
Počasí
30 °C - Možnost deště
30 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 87 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ubytování

Lions Dive Beach Resort ***, Curacao: Koupelna s WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar/lednička, TV, telefon, trezor (za poplatek), balkón nebo terasa.Na pokoji lze ubytovat max. 2 dospělé osoby + 2 děti nebo 3 dospělé osoby.

Stravování

Lions Dive Beach Resort ***, Curacao: Snídaně formou bufetu, večeře a la carte.

Program

Den 1: PRAHA - WILLEMSTAD: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Od ba vení na letišti 2 hodiny před plá no vaným odletem. Přílet do Willem stadu, transfer do hotelu, ubytování.

Den 2: POBYT NA OSTROVĚ CURACAO: Snídaně. Pobyt u moře, možnost kou pání, opalování, sportování a výletů po ostrově. Curacao nabízí výborné pod mín ky pro šnorchlo vání a potápě ní. Doporučujeme Vám fakultativní výlety: prohlídku Willem sta du, prohlídku Muzea ostrova Curacao, projížďku dží pem po ostrově. Ne nadarmo domo rod - ci nazývají svou zemi druhým rá jem. Curacao je ostrov klidu, míru a po ho dy. Ostrov, který nikdy nepoznal války, tajfuny, tornáda či jiné živelné pohromy, stejně jako smog. Ostrov, jehož obyvatelé nechápou, co to je rasová diskriminace, nábožensky moti vované násilí a etnické čistky. Ostrov, kde se nevyskytují žádní jedo vatí pa vou ci, hadi ani nebez peč ný hmyz, kde nehrozí tropické nemoci ani zločin nost. Dovolená na ostrově Curacao je plná zábavy, noč ního života v příjem ných barech, disko tékách, ka sinech a stylových karibských restau racích, kde může te ochutnat vynikající exotické po krmy a báječné tropické koktejly.

Den 8: WILLEMSTAD - PRAHA: Snídaně. Volno na koupání. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Poloha

Lions Dive Beach Resort ***, Curacao: Hotel leží přímo u pláže, uprostřed tropické zahrady, cca 4 km od Willemstadu, do kterého hotel zajišťuje zdarma dopravu mikrobusem. V okolí hotelu se nachází obchody, bary a restaurace.

Popis

Lions Dive Beach Resort ***, Curacao: Hotel se 102 pokoji se skládá z několika budov, nabízí 2 restaurace, bar, 2 bazény, půjčovnu aut, obchod se suvenýry. Hlídání dětí (za poplatek).Pláž pozvolná, před hotelem s jemným bílým pískem. Lehátka a slunečníky na pláži a ručníky k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Lions Dive Beach Resort ***, Curacao: Potápění, plachtění, horská kola, masáže, lázeňské terapie (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat