Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Pagua Bay House

Dominika, Marigot

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Poloha

Pagua Bay House ****, Dominica: Elegantní butikový hotel tvořený 6 bungalovy leží v nádherné tropické džungli na útesu nad klidnou zátokou Pagua 10 minut jízdy od letiště.

Popis

Pagua Bay House ****, Dominica: Restaurace, bar, bazén, informační koutek.Úzká pláž s lávovým černým pískem oddělena od hotelu pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma. Možnost koupání i ve sladkovodní řece s hlubokými tůněmi protékající areálem hotelu.

Sport a zábava

Pagua Bay House ****, Dominica: Mořské kajaky, surf, paddle board, jízda na kruzích, plováky.

Ubytování

Pagua Bay House ****, Dominica: Pokoje s výhledem na oceán, koupelna se sprchou, župan, klimatizace, stropní ventilátor, kabelová TV, wi-fi na pokoji, trezor; na vyžádání lze doplnit: vysoušeč vlasů, kávovar, rychlovarnou konvici, žehličku.

Stravování

Pagua Bay House ****, Dominica: Polopenze – snídaně i večeře výběrem z menu, během dne možnost stravování v a´la carte restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Václava Havla v Praze, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Let s přestupem, přílet na letiště v Dominice, uvítání na letišti a transfer do hotelu Jungle Bay Resort&spa. Ubytování, večeře, nocleh.

Den 2: DOMINIKA: Snídaně. Pobyt na ostrově s plnou penzí a nápoji. Volno na koupání, opalování, vodní sporty. Volno na individuální poznávání krás ostrova či koupání, opalování, vodní sporty. Doporučujeme využít některé z bohatých nabídek ekoturistických programů pořádaných hotelem, možnosti potápění, pěší turistiky či účasti na některém z meditačních programů hotelu.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání a opalování, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominika v lokalitě Marigot nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat