Vyhledat zájezd

Viva Dominicus Beach Resort

Dominikánská republika, Bayahibe

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Viva Wyndham Dominicus Beach
Hotel Viva Wyndham Dominicus Beach
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 27 290 Kč

Dostupných: 215 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Klidná. Stejnojmenná rybářská vesnice cca 4 km. Restaurace a bary 50 m od hotelu. Letiště Punta Cana 100 km, letiště La Romana cca 18 km.

Popis

Přímo na soukromé písečné pláži Bayahibe. Lehátka a osušky na pláži zdarma. prázdninový resort se skládá z hotelových komplexů Viva Wyndham Dominicus Beach a Viva Wyndham Dominicus Palace. Viva Wyndham Dominicus Beach disponuje 650 pokoji, přijímací halou s recepcí, hlavní restaurací, 3 a-la-carte-restauracemi, restaurací Atlantis (za poplatek, rezervace na vyžádání), pizzerií, bary, snack bary, obchodem, obchodem se suvenýry a drogerií. V rozlehlé zahradě se nachází více bazénů, vířivka, terasa ke slunění, 2 bary u bazénu. Lehátka a osušky u bazénů zdarma. WiFi v lobby zdarma (ne na skype a sociální sítě), na pokojích za poplatek. 2 vestavěné dětské bazény, dětské hřiště, dětský klub (4-12 let). Maximální počet osob nelze dětskou postýlkou překročit.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy i večeře formou bufetových stolů. Večeře možné i v a-la-carte restauraci (po předchozí rezervaci). Snacky, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 8.00 až 24.00 hodin (na diskotéce do 02.30 hodin). Koktejly, domácí víno, pivo a nealkoholické nápoje 19.00-07.00 v pizzerii.

Ostatní

Hotel přímo na snové pláži v Bayahibe. Kurzy tance v rámci animačního programu. V rozlehlé zahradě několik bazénů a vířivka.
Info: tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.
Upozornění: na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.
GPS: 18.348610, -68.828987.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat