Vyhledat zájezd

Be Live Hamaca Garden

Dominikánská republika, Boca Chica

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Be Live Hamaca Garden & Beach
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Sport a zábava

Mini club s hrami v bazénu, program s aktivitami pro dospělé, aerobic a taneční hodiny, sauna, 3 tenisové kurty, 1 multifunkční kurt (voleyball & basketball), plážový volejbal, vodní polo, 2 bazény, kola, kanoe, kajaky, windsurfing, minigolf (9 jamek), ping pong, biliárd, videohry, . .

Poloha

Hotel Be Live Hamaca Garden je součástí hotelu Hamaca, je umístěn v tropické zahradě, pár minut jízdy od mezinárodního letiště Las Americas a 20 minut od dobře známé koloniální zóny, která zdůrazňuje noční životní styl města Santo Domingo. Hotel se nachází na pláži Boca Chica, jedné z nejznámějších pláží Dominikánské Republiky.

Popis

Písčitá s bílým pískem.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny fénem, kávovarem, seifem, žehličkou a žehlícím prknem, telefonem, kabelovou televizí, klimatizací a ledničkou s minibarem. Pokoje jsou s výhledem do zahrady.

Stravování

All Inclusive zahrnuje všechny jídla a místní alkoholické nápoje 24 hodin denně, minibar v pokoji s denním doplňováním - voda, pivo a občerstvení, denně doplnění kávy na pokoji, sporty mimo motorizované, animační programy, vstup na diskotéku s pitím.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominikánská republika v lokalitě Boca Chica nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat