Vyhledat zájezd

Okruh Dominikánskou republikou

Dominikánská republika, Kombinace destinací

Okruh Dominikánskou republikou (hlavní fotografie)

2% sleva až

Strava All inclusive, Dle programu
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Adventure v Dominikánské republice
BREATHLESS PUNTA CANA RESORT & SPA *****
Dominikánská Republika
Dominikánská republika
...
Cena za osobu od 52 800 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Poznávací zájezdy Plavby

Trasa

Punta Cana / Saona / Tres Ojos / Santo Domingo / El Limon / Los Haitises / Boca de Diablo / Rincon / Cayo Levantado / Punta Cana

Ostatní

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Punta Cana s přestupem v Paříži • transfery z/na letiště a veškeré transfery během okruhu • 2x nocleh v hotelu **** AI • 1x nocleh v hotelu **** s polopenzí • 7x nocleh v hotelu ***** AI • stravování v rozsahu uvedeném v programu, vstupy do národních parků • služby českého průvodce po celou dobu okruhu • pojištění dle zákona 159/99 Sb.- 8 nocí all inclusive - poznání pravých karibských plodin včetně kávy a tabáku s možností zakoupení pravých dominikánských doutníků- minimální počet pro realizaci zájezdu je 10 osob - výskyt velryb nelze garantovat

Program

1.den
Přílet do Punta Cany, ubytování.

2.den
Volno, aklimatizace, informační schůzka

3.den
Výlet na ostrov Saona Ráno se přesuneme transferem do přístavu Bayahibe (cca. 60 min). Po nalodění se vydáme na rychlém člunu podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou je zastávka na koupání v mělké azurové laguně, kde si můžeme vychutnat vodní hrátky a při tom pozorovat barevné mořské hvězdice. Na ostrově nás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také oběd na grilu formou bufetu. Po obědě máme zhruba 2 hodiny na lenošení a koupání. Jedna cesta se absolvuje na katamaránu s hudbou a tancem. Po výletě přejezd do Santo Dominga (cca. 2 hod.), nocleh.

4.den
Santo Domingo – hlavní město Dominikánské republiky Prohlídku začneme v historické části Zona Colonial, kde nás čekají nejstarší památky v Novém světě. Zde pocítíme atmosféru dávných dobyvatelů a uvidíme, co všechno zde po sobě zanechali. Projdeme nejstarší ulici Ameriky Calle de las Damas, Kolumbův dům, Národní Panteon, první katedrálu Ameriky a mnoho dalších zajímavostí. Navštívíme muzeum jantaru a obchod se suvenýry, kde se dají výhodně nakoupit dárky. Zážitkem je i oběd v dominikánské restauraci Atrazana, umístěné v historické budově bývalé zbrojnice. Po obědě nás čeká návštěva jeskyní Tres Ojos, se třemi kouzelnými jezírky a bohatou florou i faunou. Odpoledne přejezd na poloostrov Samana (cca.2,5 hod.), ubytování.

5.den
Dnes se vypravíme k největšímu vodopádu v Dominikánské republice, El Limon. Sama cesta džunglí k vodopádu, kterou absolvujeme na koních (možno i pěšky, cca. 2 hod tam i zpět), je nezapomenutelným zážitkem. Cestou uvidíte jak roste mango, káva, kakao a další tropické plodiny. U cíle mnozí ocení možnost osvěžující koupele ve vodopádu. Návrat do hotelu cca. ve 14:00, oběd. Odpoledne relaxace, možnost návštěvy městečka Santa Barbara hotelovým vláčkem.

6.den
Čeká nás výlet do nádherné přírody národního parku Los Haitises. Na motorovém člunu se přímo z hotelu vydáme do největších magravových lagun Karibiku na protější straně zálivu. Budeme proplouvat kolem ostrůvků obležených spoustou ptactva, nejčastěji pelikánů a volavek. Navštívíme jeskyně, které skrývají malby původních obyvatel ostrova Hispaniola-Tainů. Návrat do hotelu cca. ve 14:30, oběd, odpoledne volno.

7.den
Dnes prozkoumáme západní část polostrova Samana. Začneme prohlídkou útesů s Boca de diablo – Čertovou roklí, impozantním přírodním útvarem. Potom budeme pokračovat na pláž Rincon, která patří k nejkrásnějším na světe. Panenskou, 4km dlouhou pláž ohraničují hory a osvěžuje řeka ústici do moře. Tady budeme mít cca. 2 hod. volno na koupánía a focení. Kolem 14 hod. následuje návrat do hotelu, oběd a volné odpoledne, které můžete využít k procházce na blízké ostrovy, propojené mosty.

8.den
Ráno z přístavu Santa Barbara vyplujeme na moře, kde budeme cca. 2 hodiny pozorovat velryby. Připlouvaji do zdejších teplých vod za účelem páření a vyvádění mladých na pouhé 2 měsíce v roce. Kolem poledne se vylodíme na ostrůvku Cayo Levatado, známém z reklamy na rum Bacardi, která se zde na místních nádherných plážích natáčela. Tady uz nás čeká oběd a relax na pláži. Odpoledne přeplujeme na druhou stranu zálivu, odkud se vydáme na zpáteční cestu do Punta Cany (cca. 3 hod).

9.-10.den
Volno

11.den
Transfer na letiště, odlet.

12.den
Přílet do Prahy

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat