Vyhledat zájezd

Bahia Principe La Romana

Dominikánská republika, La Romana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Sport a zábava

animační programy, posilovna, tenis, fotbal, basketbal, volejbal, badminton, půjčovna kol, šnorchlování, kajak, katamarán, windsurfing, potápění, vodní lyže, banán, rybaření

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, fén, větrák, televize, telefon, minibar, trezor, žehlička, balkon nebo terasa

Stravování

all inclusive.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Popis

recepce, 4 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní z toho 3 a la carte restaurace, 7 barů, bazén, jacuzzi, obchůdky, lázně, masáže, aromaterapie, salon krásy, diskotéka, karaoke, konferenční místnost, prádelna. písčitá u hotelu.

Poloha

Hotelový komplex Bahia Principe La Romana se skládá z několika dvoupatrových budov se 400 pokoji, které obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Golfové hřiště Guayabery Golf Course má 18 jamek, par 72, je zvdáleno25 minut jízdy od hotelu. Hotel je vzdáleny od letiště v Santo Domingu cca 1,5 hodinu jízdy a od letiště v Punta Caně cca 2 hodiny jízdy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominikánská republika v lokalitě La Romana nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat