Vyhledat zájezd

Hotel Luxury Bahía Principe Ambar

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive, ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Luxury Bahia Principe Ambar
Hotel Luxury Bahia Principe Ambar Blue
Počasí
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 33 653 Kč

Dostupných: 1 574 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Sport a zábava

Hosté využívají veškerých služeb hotelové části Grand Bahia Principe Punta Cana / Bávaro. Ze sportovních aktivit je k dispozic ivolejbal, tenis, šipky, fotbal, stolní tenis, aerobik. Dle dostupnosti katamaran 1h., šnorchlování 1h., kajaky 1h., úvodní lekc do potápění v bazénu a jiné.

Ubytování

Pokoje typu junior suite vybavené lůžky s nebesy (jedno manželské nebo dvě samostatná lůžka o šířce cca 1,35m, která mohou sdílet max. 3 dospělé osoby) mají koupelnu s příslušenstvím, s hydromasážní vanou a sprchovým koutem, obývací část s pohovkou, klimatizaci, stropní ventilátor, fén, satelitní plazmovou TV, telefon, trezor, žehlící set, kávovar, denně doplňovaný milibar (alkoholické i nealkoholické nápoje), balkón nebo terasu. Wi-fi za poplatek.

Stravování

Program all inclusive 24 hodin denně zahrnuje rovněž večeře v a la carte restauracích (včetně areálu Bahia Principe Punta Cana a Bávaro).

Ostatní

- luxusní hotel se širokým zázemím - pouze pro dospělé od 18 let.

Poloha

Tento hotelový resort, který je součástí komplexu Bahia Principe skládajícího se ze čtyř hotelů (Punta Cana, Bávaro, Ambar a Esmeralda), se nachází cca 30 minut od letiště v Punta Caně. Hotel je pouze pro dospělé a skládá se ze dou částí Ambar Blue původní část přímo u pláže a část Ambar Green, nově dostavěná část, která navazuje na původní.

Popis

Recepce, 6 restaurací,8 barů,, bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Hosté mohou využívat vybavení a všech služeb Bahia Principe Punta Cana a Bávaro. Po areálu jezdí vláček. Pro klienty je dále k dispozici Spa centrum, vbitřní bazén, lékárna, kadeřník, masáže, wifi ve veřejných prostorách zdarma, sauna, casino a další. Krásná písečná pláž přímo u hotelu, hosté hotelu mají svou oddělenou privátní část.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat