Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Grand Bahia Principe Turquesa

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Grand Bahia Principe Turquesa
Hotel Grand Bahia Principe Turquesa
Počasí
25 °C - Oblačno
Cena za osobu od 29 321 Kč

Dostupných: 1 597 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Rozlehlý komplex Gran Bahia Principe Bavaro Resort se nachází na krásné písečné pláži a je obklopen palmami. Transfer z letiště v Punta Cana cca 35 minut.

Popis

Bílá, písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. v rámci celého areálu se nachází 1296 pokojů, z nichž 502 pokojů se nachází v exkluzivní oblasti Turquesa. K vybavení hotelu Turquesa patří lobby s recepcí, hlavní restaurace, 8 a-la-carte restaurací, lobby bar, soukromý bazén s vířivkou a snack bar a swim-up bar, obchody, 2 bazény s terasami na opalování a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici na terasách zdarma. WiFi v recepci (hodina denně pro jedno zařízení zdarma). miniklub, dětský bazén.

Sport a zábava

Za poplatek: služby místního spa.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů, večeře mohou být také 3x týdně v jedné z a-la-carte restaurací (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a výběr mezinárodních nápojů do 23.00 h. (v nočním klubu do 02.00 h.). 24 hodinové snacky.

Ostatní

V blízkosti Palma Real - Cocotal Golf Clubu, the Punta Cana Golf Clubu a 2 hodiny jízdy od Casa de Campo Golf Club. Přímo na nádherné písečné pláži. Ubytování v útulných suite.
Info: tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; klienti mohou využívat vybavení hotelů Bahia Princie Punta Cana a Bavaro (ne bufetové restaurace); místní kategorie: 4,5; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.
Upozornění: na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.
GPS: 18.726660, -68.463036.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat