Vyhledat zájezd

Hotel Barcelo Dominican Beach

Dominikánská republika, Punta Cana, Bavaro

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 30 990 Kč

Dostupných: 504 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Tento hotel situován na moře je umístěn na překrásné pláži Bavaro, jen 20 km z letiště Punta Cana, 45 km z města Higuey a 200 km ze Santo Domingy. Ponořený v zelené svěžesti tropických palem.

Popis

2 venkovní Jacuzzi, 3 bazény, dětský klub (4 - 12 let), butik, obchůdek se suvenýry, zdravotní služba, konferenční místnost, kasino, prádelna, internetový koutek, parkoviště, půjčovna aut, směnárna, Wifi připojení na všech pokojích, minibar, kávovar. Písečná.

Sport a zábava

Aerobik, basketbal, volejbal, 2 tenisové kurty, taneční hodiny, výuka španělštiny, plážové hry, stolní tenis, biliárd, kajaky, šnorchlování, potápění, jízda na koni, plachtění, windsurfing, banán, rybaření,.

Ubytování

731 klimatizovaných pokojů, balkón, telefon, TV se satelitem, malá lednička, sejf, plně vybavená koupelna.

Stravování

All inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat