Vyhledat zájezd

BREATHLESS PUNTA CANA RESORT & SPA

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 46 590 Kč

Dostupných: 11 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Tento hotel je situován na soukromé písečné pláži asi 40 km od letiště. V okolí se nachází pláž Macao. Vzrušující resort jen pro dospělé, kde Vás osloví podmanivé krásy a elegantní styl v kombinaci s non-stop dobrodružstvím a neomezeného luxusu. Díky 750 ultra-moderní apartmá s vlastní terasou je resort ztělesněním luxusu a vzrušení.

Popis

recepce, restaurace, bary, kavárna, bufet, bazény, fitness centrum, golfové hřiště, spa. u písečné pláže

Sport a zábava

plavání, posilování, šnorchlování, plachtění, kite surfing, jízda na kajaku, golf, divadelní představení, windsurfing, spa.

Ubytování

Odpočiňte si ve svém stylovém apartmá s nádherným výhledem na oceán, bazén a svěží tropické zahrady. K vybavení 750 klimatizovaných pokojů je k dispozici bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. Na pokojích je LCD televize. V koupelně je k dispozici sprcha, připevněné sprchy, župan, bidet a vysoušeč vlasů. Na pokojích je k dispozici kávovar/čajovar a balená voda zdarma. V hotelu jsou dále k dispozici například

Stravování

All inclusive

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat