Vyhledat zájezd

Hotel Dreams Punta Cana Resort and Spa

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive, Ultra All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Dreams Punta Cana Resort & Spa
Hotel Dreams Punta Cana
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 47 200 Kč

Dostupných: 41 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Ubytování

DREAMS PUNTA CANA RESORT AND SPA 5*****:

Na bílé a písčité pláži Uvero Alto, 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana se nachází hotel Dreams Punta Cana resort and Spa. 5* resort má 620 pokoju, v několika kategorií: 362 „Deluxe Tropical View“ – 27 m², 16 „Deluxe Tropical View Family Room“ – 54 m², 70 „Deluxe Swim-out“- 27 m², a několik kategorií v režimu Preferred Club* - 34 „Deluxe Tropical View“ – 27 m², 32 „Deluxe Tropical View Family Room“ – 54 m², 4 „Junior Suite Tropical or Pool View“ – 49 m², 97 „Honeymoon Suite Tropical or Pool View“ – 49 m², 5 „Master 2Bedroom Suite or Partial ocean View“ – 84 m². Všechny pokoje jsou vybaveny: vybaveným balkónem nebo terasou, klimatizací a stropním ventilátorem, telefonem, mini-barem, CD/DVD přehrávačem, satelitní TV, fénem, trezorem, set pro přípravu a kávy a čaje a 24 hodinou pokojovou službou. Stravovaní nabízí celkem 8 restaurací, z toho 6 a la carte, 1 hlavní bufetová a kavárna - „World Café“ - mezinárodní kuchyně, hlavní restaurace „Himitsu“ - asijská kuchyně, „Portofino“ - italská kuchyně, „Coco Café“ - kavárna. Drink si můžete dopřát v 10 barech např. „Manatees“ - u bazénu, „Sports Bar“, „Desires Music Lounge“ - pouze pro dospělé. Během dne můžete vyzkoušet mnoho aktivit jako ping-pong, basketbal, šipky, joga, lekce tance, lekce vaření, několik vodní motorizovaných (za poplatek) a nemotorizovaných sportu. Pro děti je připraven Explorer's Club (3-12 let) od 9:00 – 22:00, během dopoledne otevřen i club pro dospívající Core Zone Teens Club (13–17 let), ty ještě starší mohou zkusit štěstí v kasinu. Plně vybavené Spa nabízí i Zen zahradu, ovocný fresh bar a kosmetický salón (vše za poplatek). Fitness centrum je otevřeno od 6:00 – 20:00. Z dalších (placených služeb) hotel nabízí: hlídaní dětí, romantické večeře, prádelna (v neděli zavřena), nakupovací zónu a nabídku exkurzí.

*Preferred Club nabízí (za příplatek, cena osoba/noc od 900 czk): osobní check-in a check-out, Preferred club lounge, 1 restaurace na snídaně a obědy pouze pro členy Preferred Club a bazén a část pláže vyhrazený pouze pro Preferred club, noviny každý den.

 

*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv.
Změna služeb hotelu vyhrazena.

 

 

Program

1. DEN
Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo
2. DEN - 11. DEN
Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů.
11. DEN
Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha
12. DEN
Přílet do Prahy
(Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů)

Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.

Poloha

PUNTA CANA :

Letovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Stravování

Stravovaní formou All Inclusive.

Stravovaní nabízí celkem 8 restaurací, z toho 6 a la carte, 1 hlavní bufetová a kavárna - „World Café“ - mezinárodní kuchyně, hlavní restaurace „Himitsu“ - asijská kuchyně, „Portofino“ - italská kuchyně, „Coco Café“ - kavárna. Drink si můžete dopřát v 10 barech např. „Manatees“ - u bazénu, „Sports Bar“, „Desires Music Lounge“ - pouze pro dospělé.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat