Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Grand Palladium Bavaro
Hotel Grand Palladium Bavaro Resort & Spa
Hotel Grand Palladium Bavaro Resort and Spa
Hotel Grand Palladium Bávaro Resort & Spa
Počasí
26 °C - Bouřka
26 °C - Bouřka
Cena za osobu od 29 890 Kč

Dostupných: 1 511 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Recepce, Wi-FI na recepci, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní nabízející bufet, 8 restaurací ala carte s místní a mezinárodní kuchyní, 6 barů, bazény, dětský bazén, hlídání dětí, dětský koutek, sauna, lázně, masáže, obchůdky se suvenýry, směnárna, prádelna, lékař na telefonu.Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Animační programy pro dospělé i děti, posilovna, 6 tenisových kurtů, lukostřelba, petanque, badminton, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, stropní ventilátor, satelitní televize, telefon, minibar, kávovar, elektronický trezor, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, možnost reservací večeře v á la carte restauracích (reservace na recepci),místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Poloha

Hotel Grand Palladium Bavaro Resort & Spa obklopuje pěkný tropická zahrada a pláž Bavaro s jemným bílým pískem. Transfer z mezinírodního letiště v Punta Cana trvá cca 25 minut jízdy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat