Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotelový komplex Occidental Gran Punta Cana

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Oblačno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Dovolená s dětmi

Popis

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana: 8 restaurací, 7 barů, diskotéka, 3 velké bazény, dětský klub, obchody se suvenýry, půjčovna automobilů.Pláž s bílým jemným pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana: Tenisové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum, kulečník, šipky, půjčovna kol, úvodní lekce potápění, jízda na koních, centrum vodních sportů - zdarma k dispozici kajaky, šlapadla, windsurfing, plachtění, za poplatek masáže, motorizované vodní sporty a potápění. Hotel organizuje animační programy během celého dne i večera. Golfové hřiště nedaleko hotelu.

Ubytování

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana: Koupelna s WC, klimatizace, stropní ventilátor, TV, trezor), telefon, balkón či terasa.Možné ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let na přistýlce. Za příplatek pokoje typu Grand.

Stravování

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana: All Inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně, odbavení 2 hodiny před plánovaným odletem. Přílet do Dominikánské republiky. Uvítání na letišti českým delegátem a transfer do hotelu dle výběru.

Den 2: PUNTA CANA: Pobyt u moře s programem All Inclusive (se snídaní v hotelu Cortecito Inn). Punta Cana je nejznámějším a nejvyhledávaněj ším letoviskem Dominikánské republiky díky svým překrásným nekonečným písečným plážím, stíněnými palmovými háji. Moře Vás láká ke koupání blankytně modrou barvou a jemný bílý písek Vás vyzývá k leno šení na pláži. Program All Inclusive zahr nuje plnou penzi formou bufetu, občer st - ve ní během celého dne, neomezenou konzumaci nealkoholic kých i alkoholických nápojů místní výroby i širokou nabíd ku nej růz nějších sportovních aktivit - nemotorizované vodní sporty, tenis, stolní tenis, volejbal, jízda na kole či na koni a další. Večer jsou pro hotelové hosty připraveny animační programy s bohatým kulturním programem včetně kurzů tance me rengue. Při pobytu v Punta Caně zejmé na rodinám s dětmi doporučujeme návště vu delfinária a minizoo Manati či celodenní výlet k ostrovům Saona či Catalina s ideálními podmínkami na potápění a na šnorchlování.

Den 8: ODLET DO PRAHY: Volno na koupání, opalování, vodní spor ty. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Den 9: PŘÍLET DO PRAHY: FAKULTATIVNÍ VÝLETY SANTO DOMINGO + JESKYNĚ TRES OJOS Celodenní výlet do hlavního města Dominikánské republiky. Výlet zahrnuje návštěvu jeskyní Tres Ojos. (s obědem) cena: 85,- USD / 105,- USD SAFARI - ŽIVOT DOMORODCŮ, FLÓRA A FAUNA Oblíbený celodenní výlet s obědem za poznáním domorodého života dominikánců. (s obědem) cena: 90,- USD / 95,- USD CATALINA Celodenní výlet k největšímu korálovému útesu Dominikánské republiky a na ostrov Catalina s obědem na grilu. cena: 95- USD / 100,- USD SAONA celodenní plavba na ostrov Saona se zastávkou na pozorování mořských hvězdic. Koupání a lenošení na nejkrásnějších plážích Karibiku. Oběd formou bufetu cena: 95,- USD / 100,- USD NP LOS HAITISES Tento výlet Vás zavede do krásné přírody NP Los Haitises. Celodenní výlet s obědem na ranči. cena: 125,- USD / 135,- USD OSTROV BACARDI Jedinečná příležitost spatřit velryby vyvádějící mláďata. Oběd a relaxační část strávíte na ostrůvku známém z reklamy na rum Bacardi. cena: 155,- USD / 165,- USD

Poloha

Hotel Occidental Gran Punta Cana ****, Punta Cana: Velmi příjemný hotelový komplex pro náročnější klientelu se nachází přímo v centru Punta Cany nedaleko Plaza Bavaro. Areál nabízí ubytování v 877 pokojích umístěných v třípatrových budovách v rozsáhlé hotelové zahradě. 20 minut jízdy od letiště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominikánská republika v lokalitě Punta Cana nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat