Vyhledat zájezd

Ifa Villas Bavaro Beach Resort

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka

Exotické zájezdy

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Sport a zábava

Animační programy, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní sporty na pláži, golfové hřiště kousek od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, minibar, trezor. Možnost ubytovat 2 dospělé a 2 děti do 12 let na jednom pokoji.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje.

Poloha

Hotel IFA Villas Bavaro Beach Resort obklopuje pěkná tropická zahrada, palmový háj u pláže a pláž s bílým pískem. Transfer z mezinárodního letiště v Punta Cana trvá cca 25 minut jízdy.

Popis

Vstupní hala s recepcí, Wi-fi na recepci, několik restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, bazény, dětský bazén, dětský koutek, hlídání dětí za poplatek, lázně, masáže, kongresová místnost. Písčitá u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominikánská republika v lokalitě Punta Cana nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat