Vyhledat zájezd

Ifa Villas Bavaro Beach Resort

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
IFA Villas Bavaro Beach Resort
Počasí
27 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy

Poloha

Hotel IFA Villas Bavaro Beach Resort obklopuje pěkná tropická zahrada, palmový háj u pláže a pláž s bílým pískem. Transfer z mezinárodního letiště v Punta Cana trvá cca 25 minut jízdy.

Popis

Vstupní hala s recepcí, Wi-fi na recepci, několik restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, bazény, dětský bazén, dětský koutek, hlídání dětí za poplatek, lázně, masáže, kongresová místnost. Písčitá u hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava

Animační programy, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, vodní sporty na pláži, golfové hřiště kousek od hotelu.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, televize, minibar, trezor. Možnost ubytovat 2 dospělé a 2 děti do 12 let na jednom pokoji.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení v průběhu dne, místní alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Dominikánska republika, přílet do Dominikánské republiky, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Dominikánské Republiky, let na trase do Prahy (Vídně). Poslední den let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Odlety do Dominikánské republiky jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dominikánská republika v lokalitě Punta Cana nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat