Vyhledat zájezd

Hotel Ifa Villas Bavaro

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel IFA Villas Bavaro Resort & Spa
Hotel Ifa Villas Bavaro Resort & Spa
Hotel Ifa Villas Bávaro
Hotelový komplex Ifa Villas Bavaro
...
Počasí
27 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 26 290 Kč

Dostupných: 1 288 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Částečně zrenovovaný rozlehlý hotelový areál sestávající z menších bungalovů a třípatrových budov je vystavěn v tropické zahradě přímo u pláže. Letiště v Punta Caně je vzdáleno cca 18 kilometrů.

Popis

Hala s recepcí, 7 restaurací (2 bufetové, 4 à la carte, pizzerie), 8 barů, barbecue na pláži, obchodní pasáž se suvenýry, butiky, minimarketem, lékařským centrem, lékárnou a internetem (za poplatek), 2 bazény (včetně dětského), spa centrum, dětský koutek, nové divadlo. Hotelový areál je vystavěn přímo u pěkné pláže s jemným bílým pískem. Z pokojů standard nutno docházet (nebo využívat hotelový rozvoz) přes celý areál, v závislosti na umístění vilky to může být 500 - 1000m od pláže.

Sport a zábava

V rámci programu all inclusive je k dispozici fitness, nemotorové vodní sporty jako šnorchlování, šlapadla, kajak, windsurfing či katamarán, petanque, tenisový kurt a diskotéka. Hotel pořádá také animační programy.

Ubytování

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje standard s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky o šířce cca 1,3m, která může sdílet další dospělá osoba nebo 2děti, jsou situované ve vilkách v části před recepcí a jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, fénem, klimatizací, minibarem (voda k dispozici), kávovarem, trezorem (za poplatek), telefonem, plazmovým televizorem a terasou. Pokoje superior s francouzským oknem jsou zařízeny moderním nábytkem a jsou umístěny ve třípatrových budovách blíže pláži.

Stravování

All inclusive zahrnující plnou penzi bufetovým stylem, lehké snacky během dne na baru, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, káva a čaj od 10:00 do 00:00.

Ostatní

- výhodná poloha - nádherná pláž - rekonstruované pokoje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat