Vyhledat zájezd

Hotel Ifa Villas Bavaro Resort and Spa

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel IFA Villas Bavaro Resort & Spa
Hotel Ifa Villas Bavaro
Hotel Ifa Villas Bavaro Resort & Spa
Hotel Ifa Villas Bávaro
...
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 29 590 Kč

Dostupných: 79 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ubytování

IFA VILLAS BAVARO RESORT AND SPA 4****:

20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana, u pláže Bávaro s bílým pískem a tyrkysovým mořem, se nachází hotel IFA Villas Bavaro Resort and Spa. Tento 4* resort disponuje celkem 652 pokoji. Pokoje se děli na „Standard“ a „Superior“. Všechny jsou vybaveny: klimatizace, telefon, kabelová TV, fén, trezorem (za poplatek), miniledničkou a balkón. „Superior“ – má navíc kávovar a místo balkónu má francouzské okno. V hotelu najdete celkem 7 restaurací, 2 bufetové „Colibrí“ a „Las Velas“, 1 pizza snack a 4 á la carte (např. „Jalisco“ – mexická nebo „Bella Serata“ – italská) a 8 barů – „Hight Beach Bar“, „Margarita“ nebo „Café Dominicano/Lounge bar“ a další. Pro děti ve věku 4–12 let je v hotelu „Mini club“ a během dne hosté mohou odpočívat i aktivně: tenis, badminton, pétanque, ping pong, plážový volejbal, plážový fotbal či si vyzkoušet nemotorizované vodní sporty jako je windsurf, kajak nebo katamarán.  Pro ty, kdo rádi tanči jistě bude zábavou navštívit diskotéku „Fantasy“. V hotelu je i posilovna a SPA (za poplatek)s nabídkou masáží, jacuzzi a kosmetikou. Nechybí zde zdravotní péče a lékárna, hlídaní dětí, dárkový obchod a mini market, autopůjčovna (za poplatek) a parkoviště.


All Inclusive zahrnuje: Stravovaní 24 hodin denně (bufetová restaurace „colibri“ pro snídaně, obědy a večeře, bufetová restaurace na pláži pro obědy, pizzeria snack bar, a la carte restaurace, 8 baru s nápoji místní výroby), diskotéka „Fantasy“, lehátka, slunečníky a osušky na pláži a u bazénu, posilovna, nemotorizované vodní sporty, další sporty jako aerobik, badminton, tenis, pétanque, plážový volejbal a fotbal, mini klub (4-12 let), organizované aktivity během dne a večera, 2 Wifi hotspoty v „Café Dominicano Bar“, pro novomanžele novomanželský balíček.*a la carte restaurace jsou otevřené většinou pouze na večeři, u některých je vyžadovaný formální oděv.
Změna služeb hotelu vyhrazena.

Program

1. DEN
Odlet z Prahy, s přestupem do Punta Cana nebo Santo Domingo
2. DEN - 11. DEN
Pobyt ve Vámi zvoleném hotelu s možností fakultativních výletů.
11. DEN
Odlet z Punta Cany nebo Santo Dominga s přestupem směrem Praha
12. DEN
Přílet do Prahy
(Počet dní/nocí se liší dle vypsaných termínů)

Zájezd je možné mít i na kratší či delší dobu než jsou vypsané termíny.
Cena je pak dána aktuální cenou letenky a konkretním počtem nocí v hotelu.

Poloha

PUNTA CANA :

Letovisko Punta Cana nebo také „Kokosové pobřeží“ se nachází na východním pobřeží Dominikánské Republiky v provinici Altagracia. Tato turistická destinace je populární od roku 1970 a Karibské moře se zde mísí s Atlantickým oceánem. Pláže Punta Cany – Bavara tvoří přes 30 km dlouhý pás bílého a jemného písku s palmovým porostem a tyrkysově modrým mořem. Je možné zde vyzkoušet celou řadu vodních sportu jako např. jízdu na vodních lyžích či skútrech. Hotelové budovy dle přísných pravidel nesmí převyšovat okolní stromy. A tak zde hotely jsou spíše rozhlehlé než vysoké. V lokalitě najdete kromě hotelů všech kategorií i restaurace, bary a diskotéky. Milovníky golfu jistě nadchne, že zda najdou golfová hřiště např. „Cocotal“. „Manati Park“ nabídne botanickou a zoologickou zahradu s delfináriem, kde je možné za poplatek si s delfínem zaplavat. Letovisko nabízí i kino či divadlo. I z tohoto letoviska je možné podniknout výlet na Isla Saona nebo Isla Catalina. Hlavní město Santo Doming je vzdálené 200 km.

Stravování

Stravovaní formou All Inclusive.

All Inclusive zahrnuje: Stravovaní 24 hodin denně (bufetová restaurace „colibri“ pro snídaně, obědy a večeře, bufetová restaurace na pláži pro obědy, pizzeria snack bar, a la carte restaurace, 8 baru s nápoji místní výroby).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat