Vyhledat zájezd

Hotel Caribe Club Princess

Dominikánská republika, Punta Cana

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Caribe Club Princess & Tropical
Hotel Tropical Princess
Hotel Tropical Princess Beach Resort & Spa
Počasí
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 29 499 Kč

Dostupných: 1 713 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Dovolená a golf

Popis

V rámci společného areálu obou hotelů mají klienti k dispozici vstupní halu s recepcí, bazén se swim up barem a dětskou částí v části Caribe Club a 2bazény s dětskými částmi v části Tropical, 7 barů (4 situované v Caribe Club a 3 v Tropical), snack bar, creperie, hlavní bufetová restaurace, několik a la carte restaurací, 2 dětské kluby (pro děti 4-12let a děti 13-17let), dětské hřiště, nákupní zóna, doprava vláčkem v rámci jednotlivých hotelů. Za poplatek internetové centrum, wifi (zdarma pouze v lobby), lékařská služba (24hod. denně). Vyhlášená písečná pláž Bávaro se nachází přímo u hotelu.

Poloha

Tento příjemný hotelový resort, vystavěný v karibském stylu a skládající se ze dvou hotelových areálů (Caribe Club a Tropical), se nachází cca 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Punta Caně.

Sport a zábava

V rámci all inclusive nemotorizované vodní sporty na pláži, tenis, minigolf, lukostřelba, kola, stolní hry, tělocvična, sauna, úvodní lekce potápění v bazénu, denní i večerní animace, diskotéka (nápoje od 23h. do půlnoci v ceně), doprava do kasina v hotelu Bávaro Princess. Za poplatek lázeňské centrum, kosmetický salón, motorizované vodní sporty na pláži, golfové balíčky.

Ubytování

Pokoje superior s manželským dvoulůžkem nebo dvěmi lůžky o rozměrech cca 1,35 m, která mohou sdílet 3 dospělé osoby a dítě nebo 2 dospělé osoby a 2 děti, jsou vybavené koupelnou s příslušenstvím, fénem, klimatizací, stropním ventilátorem, satelitní TV, telefonem, minibarem (voda a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive denně doplňovány), trezorem (za poplatek) a balkonem. Většina pokojů je nově renovována.

Stravování

Prgram all inclusive 24 hodin, který zahrnuje mj. plnou penzi, lehké občerstvení během dne, místní alkohlické a nealkoholické nápoje. Možnost využít po předchozí rezervaci a la carte restaurace (dominikánská, brazilská, italská, mexická a čínská). Za poplatek restaurace La Cava a El Pescador.

Ostatní

- zázemí dvou hotelových areálů - nově zrenovované pokoje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat