Vyhledat zájezd

Hotel Albatros Palace Resort

Egypt, Hurghada

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Albatros Palace
Hotel Pickalbatros Albatros Palace
Hotelový komplex Pickalbatros Albatros Palace
Počasí
32 °C - Oblačno
32 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 990 Kč

Dostupných: 665 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Kvalitní program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů s bohatým výběrem jídel v několika restauracích, mj. čínská, italská, orientální, středomořská, mexická a německá (součást all inclusive), nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu, palačinky a zmrzlinu.

Ostatní

- v klidnější oblasti a přímo u pláže - kvalitní program all inclusive - jeden z nejlepších hotelů z nabídky - uspokojí i náročnější klienty - bazény a vodní atrakce pro děti - možnost potápění a šnorchlování - All inclusive pro dítě zdarma!.

Popis

V komplexu se nacházejí dvě postranní křídla budov s pokoji, prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem, kavárna, několik restaurací, bary u bazénů a na pláži, internet a WI-Fi (za poplatek), bankomat, obchůdky se suvenýry, dětský klub, lékařská služba. Uprostřed komplexu se nachází velký členitý bazén, jeden z největších bazénů v Hurghadě, který se rozprostírá po celém areálu od recepce až k pláži, jedna část je s jacuzzi (v zimě vyhřívaná), skluzavky a vodní atrakce pro děti, dětský bazén. Na konci areálu se nachází pěkná dlouhá písčitá pláž, v blízkosti jsou korály. Vstup do moře je zajištěn z dlouhého mola, oblast je vhodná i pro potápění a šnorchlování. U hotelu se nachází marína. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénů i na pláži.

Poloha

Luxusní rozlehlý hotelový komplex s příjemnou atmosférou a kvalitními službami, postavený v moderním marockém stylu, se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Centrum Hurghady je vzdáleno asi 20 minut jízdy (hotelový autobus za poplatek). Hotel patří k nejlepším v této oblasti a uspokojí i náročnější klienty.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je stolní tenis, posilovna, tenisový kurt (noční osvětlení za příplatek), za poplatek ­­bil­liard, půjčovna kol, sauna, jacuzzi, masáže. Animační programy pro děti i dospělé. Je zde centrum vodních sportů a potápěčské cen­trum.

Ubytování

Pěkné prostoné pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, trezorem zdarma, fénem, minibarem a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady, do okolí nebo na moře (za příplatek). Na vyžádání a za příplatek lze rodinné pokoje s oddělenou ložnicí, propojené pokoje a suity.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat