Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Ali Baba Palace

Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

Strava All inclusive, Soft all inclusive, soft all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní, 22 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Ali Baba Palace
Hotel Alibaba Palace
Hotelový komplex Ali Baba
Hotelový komplex Ali Baba Palace
Počasí
38 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 690 Kč

Dostupných: 1 177 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby, hlavní restaurace, bary, 2 bazény, dětské bazén, dětské hřiště, mini klub, Wi-Fi připojení (za poplatek), fitness centrum, SPA centrum (sauna, vířivka, masáže, kadeřnictví), prádelna, telefon a fax, Trezor na recepci, tenis, basketbal, stolní tenis, volejbal, boccia, šipky, mini golf, fitness centrum, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži, nákupní pasáž, prádelna, lékař, herna, kulečník, elektrické šipky, potápěčské centrum, vodní sporty, kuželky, bruslení, konferenční místnost, aquapark.
Pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Vodní sporty jsou za poplatek.
Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka pouze na vyžádání (zdarma), mini klub pro děti od 4 do 12 (10:00 -12:30 a 14:30 - 17:00) Změna rozvrhu animačních programů vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ubytování

Hotel disponuje čtyřmi typy pokojů:Standard pokoje: maximální obsazenost pokoje je 2 dospělý + 2 děti - s výhledem do zahrady nebo na bazén, jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, klimatizací, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, mini chladničkou. Family standard pokoje: maximální obsazenost pokoje je 3 dospělý nebo 2 dospělý + 2 děti - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, klimatizací, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, mini chladničkou. Family pokoje s 2 ložnicemi: maximální obsazenost pokoje je 4 dospělý nebo 2 dospělý + 2 děti - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, klimatizací, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, mini chladničkou. Junior suite: maximální obsazenost pokoje je 4 dospělý nebo 2 dospělý + 2 děti - jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, klimatizací, telefonem, satelitní TV, vysoušečem vlasů, mini chladničkou.

Ostatní

Služby v ceně: Trezor na recepci, tenis, basketbal, stolní tenis, volejbal, boccia, šipky, mini golf, fitness centrum, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Poloha

Hotel Ali Baba Palace je luxusní hotelový komplex, který se nachází v krásné udržované zahradě v letovisku Hurghada. Hotel je situovaný přímo u písčité pláže, která má pozvolný vstup do moře. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 12 kilometrů a centrum letoviska Hurghada cca 20 kilometrů.

Stravování

Formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu ALI BABA PALACE 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Pozdní snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 10:00 – 11:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 ) • Svačina: formou bufetu v baru na pláži nebo v baru u bazénu ( 12:00 – 16:00 ) • Káva a čaj: v lobby baru nebo v baru u bazénu ( 16:00 – 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 – 21:00 ) • Večeře: v Oriental restauraci ( 18:00 – 20:00 ) • Pozdní večeře: v Oriental restauraci ( 21:00 – 24:00 ) Bary: Lobby Bar - ( 09:00 – 00:30 ) Pool Bar - ( 09:00 – 17:00 ) Beach Bar - ( 09:00 – 18:00 ) Disco Bar - ( až do 23:00 ) All Inclusive zahrnuje široký výběr místních nápojů, jako jsou nealkoholické nápoje, pivo, káva, čaj.Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy jsou za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat