Vyhledat zájezd

Hotel Jasmine Village

Egypt, Hurghada

Strava All inclusive, Ultra all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Jasmine Beach
Jasmine Beach
Jasmine Village Hotel
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 990 Kč

Dostupných: 116 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Jasmine Palace je 5* resort situován u křišťálově čistého moře v oblasti Hurghada. Mezinárodní letiště Hurghada je vzdáleno pouhých 18 km. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie pro rodinnou i aktivní dovolenou u moře.

Popis

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, lobby bar, a la carte restaurace, hlavní restaurace, obchod, konferenční místnost, lékař na zavolání, bazénz, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu.
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. V moři se nachází korálové podloží, proto doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, satelitní TV, telefonem, mini chladničkou, trezorem, centrální klimatizací, balkonem nebo terasou.

Stravování

All inclusive • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci (19:00 - 22:00) Alkoholické a nealkoholické nápoje nápoje místní výroby (10:00- 24:00). Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat