Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Riviera Plaza Abu Soma

Egypt, Hurghada, Safaga

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Lamar Resort Abu Soma
Hotel Lamar Resort Abu Soma (Ex. Riviera Plaza)
Hotel Riviera Plaza
Hotelový komplex Riviera Plaza Abu Soma
...
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno
Cena za osobu od 11 790 Kč

Dostupných: 51 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

V hotelu je k dispozici: - vstupní hala s recepcí - restaurace - bar - bar u bazénu - snack bar - konferenční místnost - venkovní bazén - dětský bazén - dětské hřiště - dětský klub - fitness centrum - tenis - plážový volejbal - vodní sporty - Wi-Fi připojení (za poplatek) - kadeřnictví - sauna
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma.
Dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub pro děti od 2-12 let, hlídání dětí (za poplatek).

Ubytování

Promo pokoje - mohou být rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejší části hotelu. Standardní pokoje - jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní televizí, Wi-Fi připojením (za poplatek), trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Deluxe pokoje - jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní televizí, Wi-Fi připojením (za poplatek), trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje - jsou prostornější než dvoulůžkové pokoje, vybaveny jsou koupelnou s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní televizí, Wi-Fi připojením (za poplatek), trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek), balkonem nebo teraso s výhledem do zahrady nebo na moře.

Poloha

Riviera Plaza Abu Soma se nachází cca 50 km od mezinárodního letiště v Hurghadě. Leží přímo u písečné pláže, kde lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hotel se skládá ze 7 třípatrových budov a nabízí ubytování ve 322 pokojích různého typu. V hotelu jsou k dispozici hotelové animační programy, fitness centrum, tenisové kurty nebo sauna. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Stravování

Polopenze či All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní nealkoholické nápoje do 24 hodin. Alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a importované nápoje jsou za poplatek. Snídaně (07:00-10:00) Oběd (13:00-15:00) Večeře (19:00-22:00) Splash Pool Bar: (10:00-18:00) Lords Bar (16:00-24:00) Diver’s Snack Bar (10:00-18:00) Změna složení i časů soft all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby v ceně: Trezor, lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu. stolní tenis, all inclusive - plážový volejbal, fitness centrum, tenisové kurty během dne.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat