Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Jaz Makadi Saraya Resort

Egypt, Hurghada, Makadi Bay

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
37 °C - Jasno
Cena za osobu od 15 690 Kč

Dostupných: 116 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu JAZ MAKADI SARAYA RESORT 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:30 ) • Pozdní snídaně: formou bufetu v baru u bazénu ( 10:30 – 12:00 )• Svačina: formou bufetu v baru u bazénu ( 12:00 – 16:00 ) • Zmrzlina: formou bufetu v baru u bazénu ( 10:00 – 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:00 – 21:00 ) A la carte restaurace: Makadi Tukai restaurace - asijská kuchyněSofra restaurace - orientální kuchyněNino's restaurace - italská kuchyněBARY : -bar u bazénu od 10:00 do 18:00 -bar na pláži od 10:00 do 17:00-lobby bar 24 hodin denně-Shisha bar od 18:00 do 01:00Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Všechny dovozové nápoje, čerstvé ovocné džusy, espresso, cappucino a turecká káva, zmrzlina jsou za poplatek.

Poloha

Komplex se nachází přímo v srdci krásné Madinat Makadi, pouhých 35 kilometrů od mezinárodního letiště Hurghada. Komplex Vám nabízí spousty možností jak využít volný čas, ať už aktivně, nebo relax u bazénu či u azurové pláže. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Ostatní

Služby v ceně: Trezor, směnárna, bankomat, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, posilovna, tenis, Makadi Water World, shuttle bus do aquaparku, dětská postýlka, hotelové animační programy. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.

Ubytování

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou, trezorem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, vybavením pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi připojením minibarem a vysoušečem vlasů.

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, lobby bar, sisha bar, 3 bazény, tenis, posilovna, stolní tenis, plážový volejbal, potápěčské centrum, SPA centrum, sauna, vířívka, pára, prádelna, lékař, Wi-Fi připojení, hlídání dětí, kadeřnictví, kosmetický salón, obchody, shuttle bus do centra letoviska, hotelové animační programy, dětský bazén, dětský klub.
Soukromá písečná pláž se nachází cca 400 metrů od hotelu.
2 dětské bazény, dětský klub, dětská postýlka na vyžádání, hlídání dětí (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat