Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Menaville Safaga

Egypt, Hurghada, Safaga

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Popis

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, cactus bar, bazén, prádelna, čistírna, telefon, fax, lékař, internetová kavárna, diskotéka, tenis, volejbal, basketbal, stolní tenis, kulečník, vodní sporty, potápěčské centrum, SPA centrum, dětský park, mini klub.
Hotel se nachází přímo u soukromé pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v standardním pokoji a v pokoji superior. Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, satelitní TV a minibarem.

Poloha

Hotel Menaville Safaga se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů. Je situovaný v krásné zahradě přímo u soukromé pláže nedaleko Safagy cca 8 kilometrů. Mezinárodní letiště je vzdálené cca 55 kilometrů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie, především pro příznivce potápění a vodních sportů.

Stravování

Formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu MENAVILLE SAFAGA 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 13:00 - 15:00 ) • Káva a zákusek: formou bufetu ( 16:00 – 17:00 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 19:00 – 22:00 ) A la carte restaurace: Mermaid - evropská kuchyně Amalia - italská kuchyně Bary: bar na pláži - (10:00 - 18:00) bar u bazénu - (10:00 - 18:00) cactus bar - ( 19:00 - 24:00 ) Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Ostatní

Služby za poplatek: Prádelna a čistírna, fax a telefon, lékař, potápěčské centrum, vodní sporty, kulečník, internetová kavárna, SPA centrum. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Egypt v lokalitě Hurghada nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat