Vyhledat zájezd

Hotelový Komplex Sea Garden

Egypt, Hurghada

Strava All inclusive, HB, Polopenze, polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Sea Garden
Hotelový komplex Sea Garden
SEA GARDEN
Sea Garden
...
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 223 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Stravování

Polopenze

Ubytování

Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení (se sprchou a WC), televizor a telefon. Součástí každého pokoje je balkon nebo terasa. V případě zájmu lze zapůjčit zdarma dětskou postýlku. Za poplatek je k dispozici na hotelové recepci bezpečnostní schránka.

Poloha

Hotelový komplex se skládá ze 3 budov, k dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou. Dále je v hotelu restaurace, dva bary a internetová kavárna. V areálu se také nachází bazén, který je v zimním období vyhřívaný. U hotelového bazénu jsou pro klienty zdarma připraveny lehátka a slunečníky.

Popis

Hotelový komplex se skládá ze 3 budov, k dispozici je vstupní hala s recepcí a směnárnou. Dále je v hotelu restaurace, dva bary a internetová kavárna. V areálu se také nachází bazén, který je v zimním období vyhřívaný. U hotelového bazénu jsou pro klienty zdarma připraveny lehátka a slunečníky. V hotelovém komplexu si mohou klienti zahrát plážový volejbal, za poplatek kulečník. Pro zájemce je připravena nabídka masáží. V centru Hurghady je bohatý noční život, nalézá se zde množství diskoték a barů.

Ostatní

Hotel Sea Garden leží asi 100 metrů od písčito-oblázkové pláže, kde jsou zdarma připraveny lehátka a slunečníky. Dále jsou k dispozici na pláži i sprchy. Pro zájemce je bohatá nabídka vodních sportů za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat