Vyhledat zájezd

Hotel Triton Empire Beach

Egypt, Hurghada

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel TRITON EMPIRE BEACH RESORT (odlet z Brna - 11 denní)
Hotel TRITON EMPIRE BEACH RESORT (odlet z Brna - 12 denní)
Hotel TRITON EMPIRE BEACH RESORT (odlet z Brna - 8 denní)
Hotel TRITON EMPIRE BEACH RESORT (odlet z Ostravy - 11 denní)
...
Počasí
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 16 490 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Hotelový komplex situovaný přímo u písčité pláže, v blízkosti centra Hurghady Al Dahar, se nachází 7 km od letiště v Hurghadě, 500 m od centra Hurghady a 4 km od Sakkaly. Patří svým vybavením a zázemím ke střední kategorii s velmi dobrým standardem ubytování a služeb. Tento hotel bude nejlépe vyhovovat klientům, kteří chtějí svou dovolenou trávit nejen v prostředí hotelového areálu, ale též využít jeho polohy k návštěvě centra střediska, kde se nacházejí četné obchody, kavárny a restaurace.

Popis

Recepce, směnárna, bankomat (cca 200 m), trezor na recepci zdarma, hlavní restaurace s částečně zastřešenou venkovní terasou, 3 bazény (1 v zimě vyhřívaný), dětský bazén (v zimě vyhřívaný), slunečníky, lehátka a ručníky u bazénu a na pláži zdarma, bar v blízkosti bazénu a pláže, stolní tenis, fitness (u hotelu Triton Empire za poplatek), potápěčské centrum.
dětský bazén, dětský klub Trixie (pro děti 4–11 let).fitness, masáže, vodní sporty a potápění, lékařské služby, prádelna, minibar, biliár.WiFi připojení zdarma v lobby, v hlavní restauraci a na terase.

Ubytování

Standardně vybavené pokoje jsou umístěné v zahradě. Disponují klimatizací, SAT/TV, menší lednicí, koupelnou se sociálním zařízením, balkonem nebo terasou. Na vyžádání a za příplatek rodinný pokoj.

Stravování

All inclusive - plná penze formou bufetu a lehké občerstvení během dne formou sendvičů, pizzy apod., odpolední čaj, káva, koláčky a sušenky, místní alkoholické (kromě vína) a nealkoholické nápoje 10.00–23.00 hod., animační programy, vodní gymnastika, aerobik, volejbal a lekce břišního tance.

Ostatní

Hotel s výborným poměrem kvality a ceny bude vyhovovat klientům, kteří očekávají bezstarostný systém all inclusive a také ocení blízkost centra střediska.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat