Vyhledat zájezd

Hotel Three Corners Happy Life Resort

Egypt, Marsa Alam

Strava AL, All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 18 dní, 19 dní, 20 dní
Doprava Letecká
Další názvy
HAPPY LIFE RESORT
Happy Life Resort
Hotel HAPPY LIFE RESORT (odlet z Brna - 8 denní)
Hotel HAPPY LIFE RESORT (odlet z Ostravy - 8 denní)
...
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 490 Kč

Dostupných: 226 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark Dovolená a potápění

Poloha

Na klidném místě u vlastní 200 m dlouhé písčité pláže (vstup do moře s korálovým podložím, doporučujeme obuv do vody, možný vstup přes molo, pro děti je vhodná písčitá část s hloubkou cca 40-80 cm v závislosti na odlivu a přílivu). Cca 28 km od letiště, zhruba 4 km od hotelu je vyhlášená pláž Abu Dabbab.

Ubytování

Standardní 2lůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, trezorem, minilednicí, balkonem či terasou. Rodinné pokoje na vyžádání.

Stravování

All inclusive - plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00-24.00 hod., víno v hlavní restauraci jen během oběda a večeře, odpoledne zmrzlina pro děti, denně 1 lahev vody na pokoji.
 

Ostatní

Klidný resort vhodný pro rodiny s dětmi. Díky korálovým útesům ihned u hotelové pláže můžeme doporučit milovníkům potápění.

Popis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace (belgická s mořskými plody a italská), lobby bar, 2 bary u bazénů, kavárna, nákupní galerie, lékař, lékárna, konferenční místnost, 2 bazény, dětský bazén, 3 vodní skluzavky, líná řeka, lehátka, slunečníky a osušky zdarma na pláži i u bazénu, sprchy a bar u pláže. Plážový volejbal a fotbal, stolní tenis, fitness, biliár, šipky, aerobik, zábavní animační programy.
Dětský bazén, skluzavky, dětský klub Trixie, dětské hřiště, dětská postýlka (na vyžádání zdarma).Čerstvé džusy, importované alkoholické nápoje, místní šampaňské, kavárna, vodní dýmka, nápoje v lobby baru, lázeňské centrum (sauna, parní lázeň, masáže), potápění, vodní sporty, diskotéka, internetový koutek, prádelna, jízda na koních a velbloudech.WiFi připojení v lobby zdarma, internetový koutek za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat