Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Marina View Port Ghalib

Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

Ubytování Hotel
Počasí
33 °C - Oblačno
33 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 990 Kč

Dostupných: 100 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Marina View Port Ghalib se nachází v samotném srdci Ghalib, poblíž krásných plážích vhodných k potápění a poznávání podmořského života. Hotel se nachází jen 5 minut od přístavu Ghalib a 10 minut od mezinárodního letiště Marsa Alam.

Stravování

All inclusive:- Snídaně: v hlavní restauraci (07:00- 09:00)- Oběd: v hlavní restauraci (13:00- 14:30)- Večeře: v hlavní restauraci (19:00- 21:00) během dne lehké občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje do 22 hodin. Čerstvé ovocné šťávy a některé importované nápoje jsou za poplatek.Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Popis

Hotel Marina View Port Ghalib disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, 75 pokoji, restaurací, 3 bary, 2 bazény, kulečníkem, obchodem se suvenýry, Wi-Fi na recepci, v lobby a v baru Red Island Pub zdarma
Vlastní písčitá pláž se nachází cca 500 m od hotelu, od které je oddělena místní komunikací (možno využít hotelový minibus zdarma). K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v příjemně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo v dvoulůžkových pokojích s výhledem na přístav.Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, trezorem (za poplatek), klimatizací (za poplatek), LCD televizí, vysoušečem vlasů, minibar (za poplatek) balkonem nebo terasou.

Ostatní

Povolená hmotnost zavazadla:: 23 kg na osobu + 7 kg kabinové zavazadlo .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat