Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Amwaj Oyoun Resort & Spa

Egypt, Sharm El Sheikh, Nabq Bay

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel AA Amwaj Resort
Hotel Amwaj Oyoun Resort
Hotelový komplex Amwaj Oyoun Resort
Počasí
41 °C - Jasno
41 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 190 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Popis

Zdarma: 5 bazénů (jeden se 2 skluzavkami), fitness, plážový volejbal, mini fotbal na pláži, tenis, vodní pólo, dětský klub a hřiště, WiFi (v lobby, Soweto bar a bar Atrium). Za poplatek: kulečník, lázeňské centrum, potápěčské centrum. Zábava a animace: denní i večerní animační programy. Další: obchod se suvenýry, kadeřn.

Ubytování

Celková kapacita: 465 pokojů a suite. Základní vybavení: SAT TV, klimatizace, trezor, telefon, minibar, fén, balkon nebo terasa, koupelna s vanou. Kategorie: * standard pokoje (32m2) * pokoje v hlavní budově s výhledem na moře.

Stravování

V ceně: all inclusive – snídaně, obědy ,večeře, pozdní snídaně, lehký snack během dne, místní rozlévané alko a nealko nápoje, 1x za pobyt lze večeře v á la carte restauraci, rozlévané víno jen během večeře. Restaurace a bary: * hlavní restaurace „Oyoun“ * restaurace „The Terrace“ – za příplatek * italská restaurace „Primi Piatti“ – á la carte, nutná rezervace, za příplatek * restaurace „Poolside Open Air BBQ“ – á la carte, nutná rezervace, lehký oběd a snack, za příplatek * rybí restaurace „Blue Fish“ – á la carte, na pláži, oběd a večeře, za příplatek * bar „Soweto“ – v lobby * plážový bar * bar u bazénu „Halfway Hut“ * bar v bazénu „Waterfalls Sunken“ * bar „Atrium“.

Poloha

Poloha: hotel se nachází cca 20km od Naama Bay a cca 10km od letiště. Pláž: přímo u hotelu se nachází dlouhá písečná pláž se vstupem do moře přes molo, doporučuje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat