Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Eurovíkendy

Eurovíkendy, většinou třídenní poznávací zájezdy po evropských metropolích, si získávají v posledních letech na popularitě. Tři dny v Paříži jsou ideální krátká dovolená jak pro mladý pár, tak pro babičku s dědou. Mezi nejoblíbenější cíle eurovíkendů se řadí Řím, Benátky, Londýn a Istanbul, ovšem nabízíme i originálnější destinace – vydejte se na krátký poznávací zájezd do Moskvy , či Dublinu!

Projděte si Louvre, Guggenheimovo muzeum v Benátkách; Tate v Londýně, Centre Pompidou v Paříži. Evropa je plná umění – v Římě, Amsterdamu či ve Vatikánu naleznete jak díla starých mistrů, tak moderní umění. Co se týče architektury, může se Evropská tradice směle měřit s celým světem, co se týče počtu zachovaných starých budov i pestrosti jejich architektonických stylů. Vyfoťte se u Eiffelovi věže, svezte se v gondole, podepřete šikmou věž v Pise, nebo se vydejte na eurovíkend do Londýna a prohlédněte si město na Temži z kabinky Londýnského oka – největšího vyhlídkového kola na světě.

Vyberte si, zda chcete svůj výlet pojmout jako poznávací zájezd nebo wellness víkend. Můžete si samozřejmě také naplánovat úplně vlastní program, nabízíme zájezdy s průvodci i bez programu. Ceny jsou příznivé, stačí si vybrat. Je jen na vás, kde strávíte příští víkend.

Nejžádanější země

Turecko

od 11 590 Kč

Rakousko

od 1 170 Kč

Španělsko

od 5 690 Kč

Francie

od 6 690 Kč

Itálie

od 1 380 Kč

Všechny země

Estonsko

od 11 890 Kč

Francie

od 6 690 Kč

Itálie

od 1 380 Kč

Lotyšsko

od 12 090 Kč

Maďarsko

25

od 860 Kč

Nizozemsko

od 6 190 Kč

Norsko

od 6 790 Kč

Portugalsko

od 7 290 Kč

Rakousko

od 1 170 Kč

Španělsko

od 5 690 Kč

Švédsko

od 7 190 Kč

Turecko

od 11 590 Kč

Velká Británie

od 3 390 Kč

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat